Філії Суспільного покажуть історії про лауреатів Премії Кабінету Міністрів України для молоді

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Історії про талановиту молодь показуватимуть у блоках між програмами в ефірі філій та на цифрових платформах.

Спецпроєкт «UA: Молодь» команда Суспільного готує до Міжнародного дня молоді, який відзначають 12 серпня в усьому світі. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН у грудні 1999 року, а вперше відсвяткували 2000 року. Цей день покликаний нагадати про досягнення й повсякденні проблеми молоді в сучасному світі.

Цьогорічні лауреати Премії Кабінету Міністрів України розкажуть в ефірі мовника, яку справу обрали, що їх надихає і мотивуватиме інших.

За словами креативної продюсерки проєкту Катерини Жуліної,  серед героїв проекту є Михайло Троценко, який прагне зробити екологічно чистим селище Кринички Дніпропетровської області й організовує екологічні фестивалі та популяризує сортування сміття. Назарій Тодорів із Коломиї на Івано-Франківщині після того, як найкращий друг захворів на рак крові, заснував благодійний фонд, а ще написав проєкт зі створення будинку для сиріт.

 «Ми хотіли показати, що рушієм на місцях можна стати в різних сферах. Про це історія Андрія Букіна із Сум, котрий очолює громадську організацію, яка опікується хворими на туберкульоз, ВІЛ/СНІД та гепатити. Вони працюють із людьми, які вживають наркотики, засудженими й тими, хто вийшов із місць позбавлення волі. Або ж історія Бориса Гольцева з Вугледара Донецької області, громадська організація якого влаштовує заходи для молоді, як-от фестиваль «З країни в Україну» з майстер-класами народних ремесел й різними активностями», — розповіла редакторка проєкту «UA: Молодь» Ольга Кутишенко.

Над проєктом працює київська команда «Ранку на Суспільному» й знімальні групи в регіонах.

«Історії героїв знімали філії. Ми вирішили, що сюжети повинні мати однакову візуальну стилістику. Регіональні колеги надсилали відео, із якого київська команда монтувала перші п’ятнадцять секунд для кожної лайф-сторі. Ці початкові кадри є водночас і замальовкою героя, і заставкою спецпроєкту», — зазначив режисер проєкту Сергій Жулін.

Такий формат роботи над проєктом — «усі для всіх» — дає змогу розповідати локальні історії на загальнонаціональному рівні.

Генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрєй зазначила, що Суспільному дали список зі 185 кандидатів з усієї країни, і Суспільне про кожного з них розповість своїй аудиторії.

Нагадаємо, у 2018 році секретарю наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», програмному директору ГО «Детектор медіа» Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

comments powered by Disqus