Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України

Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України

10:06,
11 Грудня 2018
2349

Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України

10:06,
11 Грудня 2018
2349
Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України
Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України
10 грудня секретарю наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», програмному директору ГО «Детектор медіа» Вадиму Міському вручили Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Розпорядження про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України опублікували на сайті уряду 22 серпня 2018 року.

«Премія є однією із складових урядової підтримки талановитих юнаків та дівчат, її розмір становить 50 тис. грн. Нагороду присуджують за активну участь у правозахисній та політичній діяльності, розвитку місцевого самоврядування, у національно-патріотичному вихованні, волонтерській діяльності, захисті територіальної цілісності України, розвитку соціально відповідального бізнесу, культурно-мистецькій та науковій діяльності»,йдеться на сайті Кабміну. Найстаршому лауреату  – 34 роки.

Вадим Міський під час вручення премії розповів про те, що для молоді та дітей робить Національна суспільна телерадіокомпанія України.

«Як представник молодіжної сфери у Наглядовій раді Суспільного мовлення — скористався цією нагодою, щоб розповісти Прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману, віце-прем'єру В'ячеславу Кириленку та Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову про важливу роботу, яку робить Суспільне для дітей та юнаків. Це і організація щорічного пісенного конкурсу Дитяче Євробачення, і оновлення молодіжного Радіо "Промінь", і запуск ряду нових телевізійних проектів — зокрема перше українське лялькове телешоу "Додолики" для малят, молодіжний скетч-ком "Лайфхак українською" та інше», – написав він у себе на сторінці у Фейсбуку.

Вадим Міський  також нагадав урядовцям про недофінансування НСТУ і що при запровадженні нової моделі фінансування Суспільного цього можна уникнути.  

«Крім того, розповів про схвалені Наглядовою радою ПАТ "НСТУ" пропозиції щодо запровадження надійної моделі фінансування Суспільного мовлення, яка покликана убезпечити мовника від мінливої політичної волі при ухваленні щорічного держбюджету (деталі http://bit.ly/2QkEqZu). З Прем'єр-міністром ми є однодумцями у питанні важливості захисту реформ та створення механізмів, що унемоливлять їхній відкат. Працюємо!», – зазначив лауреат Премії Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, з 2014 року Вадим Міський обіймав керівні посади у найбільшій українській коаліції громадських організацій — Реанімаційному Пакеті Реформ (РПР), останні півтора роки очолював відділ адвокації РПР, де координував співпрацю з органами влади для пришвидшення реформ. Під його керівництвом відбувалася розробка Дорожньої карти реформ РПР у 20 сферах державної політики, а також підготовка щорічних оглядів «Реформи під мікроскопом». У 2013-2014 роках Вадим Міський координував регіональну мережу Громадського руху ЧЕСНО, а до того — регіональне представництво руху в Чернівецькій області. Магістр прикладної математики та державного управління.

З 2015 року на громадських засадах є членом наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», обраний громадськими об'єднаннями у сфері захисту інтересів дітей та молоді, з 2017 року обіймає посаду секретаря Наглядової ради. Автор публікацій про завдання та перебіг реформи державних телерадіокомпаній у суспільне мовлення.

З лютого 2018 року Вадим Міський ставпрограмним директором ГО «Детектор медіа».

У лютому 2018 року Вадим Міський вперше презентував нову модель фінансування Суспільного мовлення в Україні. Він та консультанти Ради Європи Юрій Джигир і Катерина Майнзюкпідготували аналітичну записку, в якій наголосили, що оптимальним джерелом доходів НСТУ є радіочастотна рента (стаття 254 Податкового Кодексу України).

У квітні  наглядова рада одноголосно схвалила пропозиції щодо зміни моделі фінансування НСТУ, а голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг заявив, що офіс Ради Європи підтримує експертизою та консультаціями розробку нової моделі фінансування Суспільного мовлення та закликав українську владу подумати про зміну моделі фінансування.

Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду