Частина директорів виконавчих філій НСТУ звільнилися

Наразі звільнилися керівники Волинської, Чернігівської, Кіровоградської та Миколаївської філій: Ольга Куліш, Аркадій Білібаєв, Вадим Мурований та Ярослав Індиков.

Нагадаємо, директори виконавчі філій – це колишні гендиректори ОДТРК, які були в 2016 році перетворені у філії НТКУ, а згодом – у ПАТ «НСТУ». Деякі з них очолювали філії більше 10 років.

Дехто з них подався на конкурс менеджерів та продюсерів філій, і переміг його. А саме Віталій Мещеряков став менеджером Закарпатської філії, а Андрій Шаповалов – менеджером «UA:Донбас».

Директори виконавчі (екс-гендиректори ОДТРК) Валентин Чанглі (Дніпровська), Андрій Велесик (Рівненська філія), Іван Галамасюк (Криворізька) стали виконуючими обов’язки менеджерів, оскільки на цих філіях не було обрано менеджерів і оголошено повторний конкурс.

Керівниця Івано-Франківської філії Галина Держипільська стала продюсером цієї філії, а Тетяна Колісніченко, яка була директором виконавчим Хмельницької філії, перейшла на роботу в Центральну дирекцію ПАТ «НСТУ», і наразі виконує обов’язки менеджера Тернопільської філії. А колишній багаторічний очільник Тернопільської філії Роман Заяць планує перейти з квітня на посаду інженера з охорони праці.

Тимчасово виконуючі обов'язки директорів Сумської філії НСТУ Оксана Кириленко, Донецької філії Сергій Нощенко  стали продюсерами на цих філіях.

Тимчасово виконуючий обов'язки директора Житомирської філії  НСТУ Артур Самарцев, обраний менеджером цієї філії.

Решта директорів виконавчих поки що визначаються, чи подаватися їм на другий конкурс, який відбудеться у лютому, чи перейти на інші посади, чи звільнитися. Майже всіх їх повідомили про скорочення посади. Нагадаємо, з квітня 2018 року посади директорів виконавчих будуть скорочені.

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року було оголошено результати першого конкурсу на керівників філій.

Фото: прес-служби НСТУ, фотограф Володимир Шевчук

comments powered by Disqus