«UA: Перший» і радіо «Промінь» транслюватимуть онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом»

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Нагадаємо, 18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу. Після того Європейська мовна спілка та суспільні мовники Нідерланів NPO, NOS і AVROTROS, які разом працювали над організацією «Євробачення-2020» у Роттердамі (Нідерланди), прийняли рішення провести онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом». Шоутриватиме дві години.

У концерті візьмуть участь представники країн 2020 року. Вони виконають 41 конкурсну пісню,  а також заспівають хіт «Євробачення-2019», щоб надихнути Європу об'єднатися.

До концерту долучаться зірки конкурсів «Євробачення» останніх років, які виконають свої пісні в знакових місцях країн, які вони представляють.

Онлайн-концерт матимуть можливість транслювати суспільні мовники різних країн. Також він буде доступний для перегляду на офіційному каналі «Євробачення» в You Tube.

Як писав «Детектор медіа», «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

Додамо, логотипом «Євробачення-2020» стало абстрактне зображення кольорів прапорів 41 країни-учасниці. Слоганом «Євробачення-2020» є заклик «Відкривайся» (Open Up).

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробаченні-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів. 

comments powered by Disqus