Регіональні редакції «Українського радіо» перестали мовити у ранковому слоті у вихідні

Про це сайту «Детектор медіа» сказав член правління Націнальної суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін, відповідальний за платформу радіо. 

«Ми переносимо регіональні теми, проблеми та героїв у загальнонаціональний ефір. Зокрема, у програмі "Вся країна" на УР1 щодня журналісти обласних редакцій виходять на всю Україну зі своїми місцевими гострими темами. Тобто фактично ми збільшуємо час звучання регіональних проектів у нашому ефірі», – розповів Дмитро Хоркін.

За його словами, крім цих (ранкові ефіри у вихідні), будуть й інші зміни. Він пообіцяв згодом представити карту змін мовлення регіональних редакцій «Українського радіо».

Джерело сайту  «Детектору медіа» повідомило, що з початку жовтня регіональні редакції «Українського радіо» повинні у кожен свій слот ставити 2-хвилинний проморолик київського ефіру. Також «Детектору медіа» з власних джерел стало відомо, що весь «одяг» регіонального ефіру переписують київськими брендвойсами.

Кожна з філій пристосувалася до змін по-своєму. Лінійна продюсерка Українського радіо у Запоріжжі Людмила Долженко розповіла «Детектору медіа», що програми, які виходили у ранковому відрізку на вихідні, перенесли в інший слот, там, де були повтори.

«В принципі ці два ранкових відрізки для нас нічого не змінили. Передачі не постраждали. Можливо, з часом там з’являться програми з регіонів. Як, скажімо, про інклюзію, яку готують наші харківські колеги і це звучить на всю країну. Я чула цю програму у ранковому недільному відрізку о 7:10. Ми готові також долучитися», – сказала лінійна продюсерка.

Вона зазначила, що у кожній філії своя ситуація. «У нас щосуботи була підсумкова програма новин за тиждень. О 17.10 ми її повторювали. Тепер вона звучатиме один раз, без повтору. Інші програми також перенесли у слоти 12.10 і 17.10. Тепер там звучать оригінали», – розповіла Людмила Долженко.  

Нагадаємо, наразі регіональні радіостанції мають на першому каналі Українського радіо 2 відрізка по 50 хвилин (7:10 (крім вихідних), 12:10, 17:10), і четвертий відрізок о 20:10 тривалістю 40 хвилин.

comments powered by Disqus