Олена Гусейнова очолила редакцію літературних програм Радіо «Культура»

Олена Гусейнова очолила редакцію літературних програм Українського Радіо "Культура". Про це повідомив у себе на Facebook-сторінці генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Олена Гусейнова – менеджерка культурних проектів, поетка. Її книжка «Відкритий райдер» увійшла у ТОП-20 Львівського форуму видавців 2014 року, а книжка «Супергерої» стала найкрасивішою за версією «Книжкового Арсеналу» у 2012 році. Олена – лауреатка Національної премії імені Василя Симоненка, веде передачу «Книжкова лавка. ТОП-7» на Українському радіо і телеканалі «UA:Культура».

«Безмежно радий, що такі молоді, впізнавані у своїй сфері люди переходять на керівні посади на Суспільному радіо. Ми впагнемо бути сучасним, цікавим та інноваційним радіо, і Олена має багато переглядів свого радіопроекту у фб, вона у коментарях під стрімами радіопередач збирає ту аудиторію, яку ми раніше не досягали - молоді інтелектуали, для яких раніше Українське радіо було «відстійним» і «совковим». Ірина Славінська, збираєш хорошу команду!», – написав Дмитро Хоркін.

Фото з Facebook

comments powered by Disqus