На радіо «Промінь» на час карантину вивели з ефіру новини

Про це сказавгенеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник сайту corp.suspilne.media.

«На час карантину вивели «Новини» з ефіру на радіо Промінь, нині там немає оригінальних випусків, а йдуть випуски новин з Українського радіо. Так нам удалося розподілити сили ведучих на радіо. Сім днів один ведучий працює на Хрещатику за інтенсивним графіком, а потім два тижні сидить на самоізоляції і допомагає дистанційно. Далі такий же графік має наступний»,  сказав він.

За його словами,  усі кореспонденти й редактори працюють дистанційно. На час карантину в ньюзрумі телецентру «Олівець» працюють тільки випускові.

Філіям запропонували скасувати суботні випуски новин, оскільки це велике навантаження на команду, замінили їх рухомим рядком, щоб глядачі не залишалися без новин.

Федір Скрипник зазначив, що на «UA: Першому» через трансляцію онлайн-уроків у будні тимчасово зменшився хронометраж ранкових випусків «Новин» із семи до п’яти хвилин.

«Аудиторія короткі випуски сприймає гірше, але водночас ми додали ще п’ять хвилин до випуску о дев'ятій вечора. Тепер маємо тридцять дві хвилини, бо хочеться розповідати не тільки про пандемію і карантин, адже всі ми розуміємо, що життя світу не зупинилося, карантин трішки його зіпсував і підкорегував»,  сказав пан Скрипник. 

Нагадаємо, у березні зріс перегляд новин на «UA: Першому» у порівнянні з березнем 2019 року. 

Випуски новин на «UA: Першому» виходять щоденно із 07:00. У будні новини виходять о 7:00, 8:00, 8:55, 13:00, 15:00, 18:00, 21:00, 23:15, 2:30 і 5:20. У вихідні  — о 7:00, 8:00, 9:00, 21:00, 2:30, 5:30. 

Фото: Володимир Шевчук, сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus