Філії Суспільного вироблятимуть регіональну програму «РадіоДень»

Facebook

Про це сайту «Детектор медіа» сказала продюсерка Запорізької філії НСТУ  Наталія Андреєва.

«У лютому почнемо виходити із власним "РадіоДнем" о 12:10. За форматом це буде така сама програма, як і на телеканалі "UA: Перший": гості у студії, коментарі, телефонні дзвінки, новини та обговорення соціально важливих й мистецьких тем. Ми не хочемо закріплювати цю програму за кимось із ведучих, адже всі наші радіожурналісти працюють в ефірі. Більше того, ми вже мали певний позитивний досвід із показом радіо на телебаченні: ведучі ранкового шоу "Вголос" включалися у ранковий ефір програми "Ранок: Запоріжжя". У подальшому плануємо також виходити із віжн-радіо о 17:10», – зазначила продюсерка.

У прес-службі НСТУ додали, що всі філії Суспільного будуть виробляти власні програми «РадіоДень», новий проект стартуватиме не одночасно, оскільки у кожному регіоні різні технічні можливості.

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року прямоефірна програма «РадіоДень» виходить по буднях о13:10 та 14:30 одночасно в ефірі «UA:Першого» та Першого каналу «Українського радіо» (під назвою «Сьогодні. Вдень»).  Його ведучими тиждень через тиждень є Галина Бабій та Роман Коляда. Під час ефіру у студію телефонують глядачі та слухачі.

comments powered by Disqus