На Суспільному оновили сайт про біатлон

Оновлений сайт «Суспільне Біатлон» за адресою biathlon.suspilne.media розпочав роботу 13 лютого, його запустили до Чемпіонату світу з біатлону-2020.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільному.

На сайті «Суспільне Біатлон» з’явилися стрічка новин, розділ із профілями біатлоністів та можливість коментувати записи. Є доступні прямі трансляції тематичних спортивних подій.

Із часом на сайті з’являтимуться оновлення, над удосконаленням і далі працює діджитал-команда Суспільного.

Дизайн вебресурсу за стилістикою схожий на новинний сайт Суспільного — усе для впізнаваності бренду.

За словами генеральної продюсерки цифрових платформ Суспільного Тетяни Кисельчук, нові сайти Суспільного не лише матимуть схоже візуальне рішення, а й працюватимуть за єдиними принципами.

Вона сказала, що її команда не зупиняється на досягнутому: до Олімпіади в Токіо-2020 зробить єдиний ресурс для всіх видів спорту з онлайн-трансляцією, щоденними новинами, хайлайтами та інтерв'ю зі спортсменами. 

Нагадаємо, 2 грудня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини» за адресою suspilne.media.

5 грудня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила оновлений корпоративний сайт «Суспільне», який раніше мав назву «UA: Суспільне мовлення».

У лютому 2020 року «UA: Перший» змінив доменне ім’я сайту з 1tv.com.ua на на tv.suspilne.media.

comments powered by Disqus