НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт

НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт

13:06,
5 Грудня 2019
6975

НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт

13:06,
5 Грудня 2019
6975
НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт
НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт
5 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила оновлений корпоративний сайт «Суспільне», який раніше мав назву «UA: Суспільне мовлення».

Наразі сайт працює у тестовому режимі.

На сайті за адресою corp.suspilne.media можна дізнатися про новини компанії, афішу подій у Будинку звукозапису, Музеї Суспільного та кіноклубі «Кінокульт», вакансії, прайс реклами для телебачення і діджитал платформ, інформацію про оренду приміщень,  завантажити фотографії телецентру «Олівець» і членів правління НСТУ, перейти на оновлені сайти «Українського радіо», «Радіо Культура», «Радіо Промінь», новинного сайту «Суспільне Новини», телеканалів «Перший», «Культура», 24-ох регіональних філій Суспільного, а також на сторінки спецпроєктів «Біатлон», «UA: Казки», «Класична музика», «Євробачення», «Дитяче Євробачення».

Варто зазначити, що на оновленому сайті назви телеканалів зазначені без логотипу UA:.

На сайті можна прочитати відповіді на 10 запитань про Суспільне та звернутися з пропозицію чи зауваженнями у розділі «Потрапити на Суспільне».

Також є опис структури НСТУ з розділами про наглядову раду, правління, менеджмент, редакційну раду, рішення, які вони приняли та контакти.

Нагадаємо, 2 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини» за адресою suspilne.media.

Раніше за цією адресою був корпоративний сайт. Від 22 листопада 2019 року доменне ім’я корпоративного сайту Національної суспільної телерадіокомпанії України https://suspilne.media змінено на https://corp.suspilne.media.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне». 

Новою бренд-платформою НСТУ займається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду