Анаталій Табаченко став радником генпродюсера «Українського радіо», а Роман Чайковський – директором виконавчим

Анаталій Табаченко став радником генпродюсера «Українського радіо», а Роман Чайковський – директором виконавчим

17:21,
1 Червня 2017
5937

Анаталій Табаченко став радником генпродюсера «Українського радіо», а Роман Чайковський – директором виконавчим

17:21,
1 Червня 2017
5937
Анаталій Табаченко став радником генпродюсера «Українського радіо», а Роман Чайковський – директором виконавчим
Анаталій Табаченко став радником генпродюсера «Українського радіо», а Роман Чайковський – директором виконавчим
1 червня 2017 року Анатолій Табаченко став радником нового генерального продюсера філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Центральна дирекція "Українське радіо"» Дмитра Хоркіна.

До того упродовж 18-ти років Анатолій Табаченко працював директором виконавчим «Українського радіо». Роман Чайковський був першим заступником директора виконавчого, директором дирекції інформаційних програм, тепер він обіймає посаду т.в.о. директора виконавчого УР.

«Попередньо він сам хотів іти на пенсію. Не було рокіровок», – сказав сайту «Суспільне мовлення»  генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

«На чотирьох каналах Українського радіо працює 1200 осіб. Це важливий режимний об’єкт, який у випадку надзвичайних ситуацій, єдиний, хто буде мовити. Я не маю права при всій своїй реформаторській налаштованості зробити помилки, які можуть нашкодити структурі і безперебійному мовленню. Я попросив Анатолія Табаченка бути моїм радником. Він погодився і тепер працює в кабінеті на вул. Грінченка» – пояснив Дмитро Хоркін.

За словами Дмитра Хоркіна, йому потрібна допомага Анатолія Табаченка на важливий час перетворень. Частково вона стосуватиметься передачі важливої документації. Наприклад, Анатолій Табаченко надав Дмитру Хоркіну у перший його робочий день на новій посаді всю документацію щодо творчих питань регіонального мовлення, а саме про те, який канал о котрій годині комутується відповідно до який угод.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія додав: «Я думав, Анатолій Табаченко може стати радником тимчасово виконуючого обов’язки директора виконавчого Українського радіо Романа Чайковського. Анатолій Табаченко – господар, який міг би допомогти з господарськими питаннями. Та Дмитро Хоркін його перехопив і попросив стати своїм радником. Наскільки я  пам’ятаю, зарплатня Анатолія Табаченка становитиме 4800 грн. Він на це пішов, працюватиме неповний робочий день».

За словами Зураба Аласанії, Роман Чайковський має займатися питаннями щодо структури радіо, техніки, приміщення та наявності боргів. 

Нагадаємо, 1 червня Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо». Тепер він працює в кабінеті, який раніше належав Анатолію Табаченку.

Анатолій Табаченко народився у 1951 році.  Закінчив факультет журналістки Київського університету імені Т. Шевченка (1970-1975 роки). Він працював на «Українському радіо», пройшовши всі щаблі кар’єрного росту, від рядового до генерального директора. Анатолій Табаченко посідав наступні посади: редактор, заввідділом, заступник головного редактора головної редакції інформації Республіканського радіомовлення Держтелерадіо УРСР (1987-1992), директор творчого об’єднання молодіжних і розважальних програм Українського радіомовлення Державної телерадіомовної компанії України, радіо «Промінь (1992-1993), директор творчого об’єднання інформаційно-публіцистичних програм Українського радіомовлення Державної телерадіомовної компанії України (1993-1995), директор творчо-виробничого об’єднання інформаційних та публіцистичних програм Національної радіокомпанії України (1995-1998), віце-президент, директор творчо-виробничого об’єднання інформаційних та публіцистичних програм Національної радіокомпанії України (1998-1999), перший віце-президент, директор творчо-виробничого об’єднання інформаційних та публіцистичних програм Національної радіокомпанії України (1999-2010), директор виконавчий «Українського радіо» (2010-2017).

Раніше«Українське радіо» фінансувалося через Держкомтелерадіо, з першого квітня 2016 року — через Національну телекомпанію України. 19 січня 2017 року зареєстровано Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія», де однією з філій є «Центральна дирекція "Українське радіо"». «Українське радіо» має чотири канали: «Українське радіо» (Перший канал Суспільного радіо), радіо «Промінь», радіо «Культура» та «Всесвітня служба "Радіомовлення України"». 

Фото Діани Поладової

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду