На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»

На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»

11:31,
23 Січня 2017
3030

На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»

11:31,
23 Січня 2017
3030
На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»
На радіо «Промінь» стартує проект «Лайк ТОП»
У лютому 2017 року радіо «Промінь» запускає проект «Лайк ТОП». Співробітники «Променя» просять слухачів надсилати свої музичні вподобання, які вони хотіли б чути в ефірі молодіжного каналу.

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив  директор ТО «Промінь» Роман Коляда.

«Досвід формування плей-ліста української музики, ґрунтуючись на побажаннях студентської молоді, який ми отримали, готуючи новорічний ефір, заохотив нас до продовження експерименту. Адже «Промінь» перетворюється на молодіжний канал суспільного мовлення. Відтак роль молоді у формуванні контенту каналу буде значною. Найближчий крок на цьому шляху – запуск у лютому проекту «Лайк ТОП».

Ми збираємо, як у соцмережах («запишіть на диктофон чи на відео і надішліть нам, або хоча б напишіть текстове повідомлення у месенджер»), так і в офлайнових опитуваннях «музичні вподобайки», чи то пак – «лайки». Що, коли і чому людина любить слухати, і що хотіла б чути в ефірі молодіжного каналу. Згідно з уподобаннями наших респондентів формуватиметься ще дві години мовлення «Променя» (стежте за анонсами). Щойно накопичиться матеріал для узагальнень – стане зрозуміло, кому з українських музикантів молодь віддає перевагу і ми почнемо формувати власний «Лайк ТОП». Лідери цього ТОПу будуть, певна річ, регулярно звучати у ефірах. Так само ми будемо звертати особливу увагу на новинки, які потрапили у поле зору наших респондентів і «підозрювати» у цих новинках майбутні українські мегахіти», – пояснив Роман Коляда.

Роман додав, що радіо «Промінь» розраховує через деякий час сформувати ЛайкТОП100 української музики і мріє на подальшу перспективу про формування ЛайкТОП200, адже українська музика продовжує стрімко розвиватися.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року стало відомо, що радіо «Промінь» планують «омолодити й осучаснити». Новорічна ніч стала декларацією про наміри. З 31 грудня на 1 січня 2017 року на радіо «Промінь» звучала музика, яку радійникам запропонували студенти. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду