Аудиторію радіоканалів «Промінь» і «Культура» планують «омолодити і осучаснити»

Аудиторію радіоканалів «Промінь» і «Культура» планують «омолодити і осучаснити»

13:52,
28 Жовтня 2016
5754

Аудиторію радіоканалів «Промінь» і «Культура» планують «омолодити і осучаснити»

13:52,
28 Жовтня 2016
5754
Аудиторію радіоканалів «Промінь» і «Культура» планують «омолодити і осучаснити»
Аудиторію радіоканалів «Промінь» і «Культура» планують «омолодити і осучаснити»
Перед радіо «Промінь» стоїть завдання омолодження, перед каналом «Культура» – осучаснення.

Про це під час круглого столу  «Контент Суспільного мовника: очікування і вимоги» повідомив заступник директора виконавчого «Українського радіо», відповідальний за канали «Промінь» і «Культура» Сергій Фісюн.

«Ці поняття комплексні, вони стосуються аудиторії. Для «Променя» ми знижуємо рівень до 20+ із нинішніх 40+, для каналу «Культура» з нинішніх 50+ знижуємо до 30+», – сказав він.

Крім того, за його словами, на «Промені» і «Культурі» відбудеться омолодження та осучаснення формату і подачі матеріалів. Пан Фісюн відмітив, що зараз програми не такі динамічні, як хотілось би, тому він передбачає скорочення форматів до 20-10 хвилин, максимум 30-ти хвилин.  

«Омолодження контенту зрозуміле. Зараз ми мало говориться про різні сучасні прояви культури, а саме мистецькі і культурологічні. Відтепер на це будуть звертати більша уваги. Відбудеться розширення контенту, оскільки зараз на каналі Культура присутні такі види як музика, література, театр, але культура цим не обмежується», – зазначив пан Фісюн. 

Він вважає, що найбільше змін відбудеться на «Промені». Пан Фісюн сказав, зараз це не молодіжний канал, але законодавець дав завдання перебудувати на молодіжний. «Тут зміни будуть глобальні, починаючи від нової назви. Поки що це канал «Промінь», та через 2-3 місяці це буде, приміром, Дружнє радіо », – повідомив заступник директора.

Зміна контенту на «Українському радіо» вимагає перебудови психології і нового розуміння якості роботи у колективі, вважає директор виконавчий «Українського радіо» Анатолій Табаченко.

Анатолій Табаченко

За його словами, упродовж останнього року на радіо постійно відбуваються зміни на краще, запроваджено 15 нових радіопроектів. Пан Табаченко звернув увагу, що на сьогодні є проблема співпраці філій з Першим каналом «Українського радіо».

«У нас на Першому каналі є п’ять відрізків, де працюють регіональні філії. Ми бачимо, що часто те, що йде у філіях, не збігається з концептуальним наповненням Першого каналу. Ця проблематика має бути відрегульована для забезпечення концептуальної єдності загальнонаціонального каналу з урахуванням місцевих мовників», – пояснив пан Табаченко.

Кирило Лукеренко

«Громадське радіо» з липня 2016 року виходить із програмою «Громадська хвиля» на «Українському радіо». Головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко, зазначив, що на суспільному радіо слухачі мають почути, що ми будуємо нову країну, і це стосується їх також. «Люди і так розуміють, що щось міняється, але вони це розуміють через рахунки, які отримують. Їм треба роз’яснювати, заради чого це все відбувається. Поки що щось не так. Як тільки люди побачать новий контент, вони зрозуміють, що щось міняється», – сказав він.

Фото Олексія Темченка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду