Половина співробітників НСТУ не задоволені Кодексом поведінки та етики – Аласанія

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія вважає, що половина співробітників не задоволена Кодексом поведінки та етики Суспільного мовлення.

Про це він сказав 17 лютого під час онлайн-семінару «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти», відповідаючи на запитання, чи має Суспільний мовник визнавати свої помилки.

У Кодексі поведінки та етики НСТУ зазначено, що при веденні сторінок у соціальних мережах працівники/працівниці телерадіокомпанії зобов’язані не використовувати нецензурну лайку та обачно і відповідально ставитися до демонстрації політичних поглядів, аби не викликати сумніву в неупередженості та незаангажованості Суспільного мовника.

«На початках існування компанії були проблеми з тим, як наші співробітники поводилися із соціальними мережами», – сказав Зураб Аласанія.

За його словами, співробітникам пояснили, що коли вони пишуть щось у соцмережах від свого імені, вони це роблять як співробітники Суспільного. І в такому разі лайливі вирази і радикальні погляди є неприпустимими.

«Вони сердяться. Ми ввели Кодекс поведінки та етики НСТУ. Досі ним половина співробітників не задоволена. З часом це має налагодитися», – додав він.

Нагадаємо, у лютому 2020 року наглядова рада затвердила Кодекс поведінки та етики НСТУ. Кодекс поширюється на членів/членкинь наглядової ради, ревізійної комісії та редакційної ради, працівників/працівниць телерадіокомпанії.

Додамо, у вересні 2020 року Богдана Буткевича усунули з ефіру психологічного токшоу на «Українському радіо» через мову ворожнечі на особистій сторінці у Facebook. Це вперше у Національній суспільній телерадіокомпанії України вжили такі заходи через пост у соцмережі.

comments powered by Disqus