Арена в Роттердамі замість «Євробачення-2020» прийме хворих на COVID-19

Про це повідомляє сайт «Радіо Свобода».

Наразі арена в Роттердамі заповнена 88 лікарняними ліжками, щоб полегшити тягар для стаціонарних лікарень. Для пацієнтів, хворих на COVID-19, які потребують лікування, але не госпіталізації, виділений спеціальний зал, зазначає видання.

«Деякі люди не в змозі вижити вдома, і про них потрібно дбати так, як вирішили їхні лікарі. Незабаром ми зможемо їх прийняти тут», – сказала директорка служби охорони здоров’я регіону Роттердам Саскія Баас.

Нідерланди є однією з небагатьох країн Європи, яка поки не запровадила повного карантину для стримування пандемії коронавірусної інфекції.

За останніми підрахунками, опублікованими 14 квітня, в Нідерландах зареєстровано 27 тисяч 279 інфікованих, померли 2 тисячі 945 людей.

Як писав «Детектор медіа», «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey).

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу. Після того Європейська мовна спілка та суспільні мовники Нідерланів NPO, NOS і AVROTROS прийняли рішення провести онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом» у день фіналу конкурсу, 16 травня. 

В Україні цей концерт транслюватимуть наживо «UA: Перший» і радіо «Промінь». 

Як відомо, у 2021 році в Україні не буде національного відбору. Гурт Go-A залишається представниками країни на конкурсі на наступний рік. Але їм необхідно буде підготувати нову конкурсну пісню

Фото: сайт esckaz.com

comments powered by Disqus