3 серпня розпочнеться відбір на дитяче «Євробачення-2018»

3 серпня розпочнеться відбір на дитяче «Євробачення-2018»

17:47,
2 Серпня 2018
2879

3 серпня розпочнеться відбір на дитяче «Євробачення-2018»

17:47,
2 Серпня 2018
2879
3 серпня розпочнеться відбір на дитяче «Євробачення-2018»
3 серпня розпочнеться відбір на дитяче «Євробачення-2018»
Із 3 по 20 серпня діти віком від 9 по 14 років зможуть подавати онлайн-заявки на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018», який пройде 25 листопада у Мінську (Білорусь).

Національна суспільна телерадіокомпанія України спеціально для нацвідбору, який цього року пройде онлайн, створила окрему сторінку-сайт junior.eurovision.ua і запустить її 3 серпня.

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» сказала директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко.

«Зареєструватися в онлайн-відборі може будь-який виконавець чи група виконавців віком від 9 до 14 років. Задля цього необхідно заповнити заявку та додати відеозапис, де учасник виконує пісню у супроводі записаної інструментальної фонограми, без бек-вокалу. Тривалість композиції не повинна перевищувати 3 хвилини, і пісня не повинна комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2018 року», – сказала вона.

За представника від Укроаїни будуть голосувати як члени журі, так і глядачі.  «Онлайн-голосування глядачів триватиме від 23 серпня до 30 серпня включно», – додала Вікторія Сидоренко.

У положенні про національний відбір на участь у дитячому «Євробаченні-2018» зазначено, що до складу журі відбору входить творча група ПАТ «НСТУ» та залучені авторитетні фахівці у галузях музики, телебачення, сценографії, вокального мистецтва, менеджменту шоу-бізнесу та інших споріднених галузей.

«Визначення пісні-переможниці та учасника від України на участь у ДПКЄ-2018 за результатами оцінювання журі з урахуванням дорадчого голосу глядачів – не пізніше ніж 10 календарних днів після завершення онлайн-голосування глядачів», – йдеться у положенні.

Представник від України виступатиме 25 листопада у Мінську. Україна стала 20-ю країною у списку учасниць дитячого «Євробачення-2018». Загалом у конкурсі візьмуть участь виконавці з наступних країн: Албанія, Вірменія, Австралія, Азербайджан, Білорусь, Франція, Македонія, Грузія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Казахстан, Мальта, Польща, Португалія, Росія, Сербія, Нідерланди та Уельс, про це йдеться на сайті junioreurovision.tv. 

Нагадаємо, 2 серпня Європейська мовна спілка підтвердила участь України в дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2018». НСТУ мусить восени сплати річні членські внески до ЄМС та обов’язковий внесок за участь у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2018». Також у компанії немає коштів для забезпечення участі української делегації на міжнародному етапі конкурсу.

9 липня у НСТУ заявили, що вперше з 2006 року Україна не має можливості відправити свого представника на щорічний телевізійний конкурс – дитяче «Євробачення». Причиною відмови від участі у пісенних змаганнях є недофінансування на 50 % Національної суспільної телерадіокомпанії України, яка як член Європейської мовної спілки щороку забезпечує участь України в «Євробаченні».

У розподілі видатків державного бюджету України на 2018 рік для НСТУ передбачено лише 776 млн грн,  що не покриває поточних операційних витрат компанії до кінця 2018 року, оскільки це фінансування вдвічі менше суми, гарантованої Законом України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України», де йдеться, що бюджет НСТУ має становити 0,2 % видатків загального фонду Державного бюджету України за попередній рік, тобто 1,54 млрд грн.

Членкиня Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександра Кольцова, відповідальна за розважальний напрям діяльності Суспільного, назвала п’ять аргументів, чому дитяче «Євробачення» потрібне Україні. Одна з них – «нам, як суспільству, бракує історій успіху і боротьби за результат змалку. Ми маємо демонструвати дітей-рольових моделей – творчих, зосереджених, амбіційних та працьовитих».

Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду