Томенко: «Створення суспільного мовлення – це спільне завдання для Уряду та медіагромадськості»

На своєму офіційному сайті пан Томенко нагадав, що цей Закон створив правові основи діяльності суспільного телебачення і радіомовлення України, визначив принципи діяльності, гарантії незалежності, а також основні завдання діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Депутат звернув увагу на те, що вся процедура створення суспільного мовлення повинна бути чітко підготовлена і хронологічно розписана. Він зауважив, що у прикінцевих положеннях Закону зазначений шестимісячний термін, який передбачає підготовку необхідних нормативних документів з подальшою зміною відповідних законів для того, щоб підготувати реальне функціонування двох каналів суспільного телебачення і трьох каналів суспільного радіо.

«Це буде створено спільною роботою самих колективів теперішніх державних та комунальних ЗМІ, Держтелерадіо та найважливіше – за участі медіаекспертів, фахівців, широкої громадськості, які щонайменше протягом останніх 20 років вимагали створення такого мовлення в Україні», – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, Закон «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» було остаточно ухвалено Верховною Радою 17 квітня 2014.

Джерело: Персональний сайт Миколи Томенка

comments powered by Disqus