Стало відомо, хто займатиметься постановкою номера для дитячого «Євробачення»

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Олександр Братковський організовує театральні й концертні заходи, де виконує повний цикл виробництва — від ідеї до постановки. Він має досвід постановки номерів для пісенного конкурсу «Євробачення», зокрема виступів переможниці «Євробачення-2016» Джамали, представника України Меловіна (2018) та представника Азербайджану Чингіза Мустафаєва (2019).

Наразі він представив сценічну постановку номера до пісні «Відкривай» представника України на дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» Олександра Балабанова.

Прийом заявок на мистецький конкурс тривав з 2 по 6 жовтня.

Нагадаємо, дитяче «Євробачення» у 2020 році відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща). 

Цього року у конкурсі візьме участь 13 конкурсантів. Через пандемію організатори не зможуть їх запросити у Варшаву для змагань, тому юні співаки виступатимуть у студіях своїх країн.

Україну представлятиме переможець національного відбору на дитяче «Євробачення» Олександр Балабанов. Він виконуватиме пісню «Відкривай». 

На фото: Олександр Балабанов

comments powered by Disqus