Олександр Балабанов у Польщі записав пісню для дитячого «Євробачення»

Олександр Балабанов у Польщі записав пісню для дитячого «Євробачення»

15:31,
3 Листопада 2020
2416

Олександр Балабанов у Польщі записав пісню для дитячого «Євробачення»

15:31,
3 Листопада 2020
2416
Олександр Балабанов у Польщі записав пісню для дитячого «Євробачення»
Олександр Балабанов у Польщі записав пісню для дитячого «Євробачення»
Її покажуть під час шоу у прямому ефірі.

Представник України на дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» Олександр Балабанов повернувся з Варшави (Польща), де записав пісню «Відкривай» (Open Up). 

Саме цей запис покажуть 29 листопада під час прямого ефіру дитячого конкурсу «Євробачення». Про це Олександр Балабанов розповів під час «Суспільної студії» на «UA: Першому» 3 листопада.

За словами голови національної делегації на дитячому «Євробаченні» Оксани Скибінської, Олександр Балабанов під час прямого ефіру перебуватиме у студії Суспільного мовника.

Вона розповіла, що у 2020 році дитяче «Євробачення» відбудеться у телевізійному режимі. Всі учасники під час конкурсу перебуватимуть у студіях своїх мовників. У Варшаві у студії  польського суспільного мовника (Telewizja Polska) облаштують сцену, там працюватимуть ведучі. Двогодинне шоу буде організоване так, що конкурсанти зі своїх країн у прямому ефірі спілкуватимуться з ведучими, показуватимуть їхню реакцію під час оголошення балів тощо.

Фото: Томас Ханс, сайт junioreurovision.tv. Сцена дитячого «Євробачення» уже готова. 

Шоу транслюватиме «UA: Перший», початок о 18:00 за київським часом.

Оксана Скибінська додала, що голосувати за конкурсантів можна буде онлайн із 27 листопада на сайті конкурсу. 

Раніше команда Суспільного зняла кліп на пісню «Відкривай»:

Нагадаємо, 29 листопада 2020 року у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» візьме участь 13 конкурсантів. Через пандемію організатори не зможуть їх запросити у Варшаву для змагань, тому юні співаки перебуватимуть у студіях своїх країн. Раніше організатори пропонували варіант, щоб вони зі студій у своїх країнах виконували конкурсні пісні. 

Наразі на сайті конкурсу оприлюднені 11 конкурсних пісень. 

Україну представлятиме переможець національного відбору на дитяче «Євробачення» Олександр Балабанов. Він виконуватиме пісню «Відкривай». Олександр Братковський займався постановкою номера для дитячого «Євробачення».

Фото: Анастасія Мантач, НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду