«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ

Як пояснила у коментарі «Телекритиці» пані Бабич, об'єднання двох каналів, допоможе боротись проти інформаційної війни, яка зараз йде у Криму.

«Зараз в Криму йде інформаційна війна, на мітинги виходять тисячі людей, їх відверто дезінформують. Нам потрібно об'єднувати зусилля щоб цьому протистояти», – сказала пані Бабич.

Далі подано повний текст звернення «Спільнобачення»:

«Дорогі колеги,

Сьогодні існує велика загроза розколу України і громадянського конфлікту. Ми можемо уникнути це спільними зусиллями через єдину інформаційну кампанію. Ви сильні студійним форматом, а ми сильні польовим, стрімерським форматом.

Понад 90 % медійних ресурсів належали олігархам та контролювались владою. Багато журналістів вимушені були звільнитися через цензуру. Ми разом з вами мріяли створити загальноукраїнський громадський телеканал. У нас є шанс зробити це просто зараз.
Об'єднання наших команд дозволить створити потужний інформаційний ресурс, який допоможе подолати гуманітарну кризу в країні. Ми закликаємо вас до спільної дії в інформаційному просторі.

Ми маємо донести до громадян всієї Україні ідею сильного громадянського суспільства та забезпечити інформаційний супровід громадського контролю за владою.

Наше об'єднання стане прикладом, як потрібно гуртуватися збереження цілісності країни.

Ми бачили, як державний телеканал УТ-1, який фінансується з наших податків, виправдовував репресивні дії влади та вів пропаганду по розколу України. Тому, ми вважаємо за необхідне терміново, на законодавчому рівні, передати ресурси мовлення та матеріально-технічну базу новому всеукраїнському об'єднаному громадському мовнику, який ми створимо спільно з вами!»

За коментарем про можливість об'єднання «Телекритика» звернулась до члена Програмної ради ГО «Громадське телебачення» Романа Скрипіна та чекає на відповідь.

Нагадаємо, 25 лютого, тимчасовий виконувач обов'язків генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов заявив, що Перший національний канал готовий надати ефір для мовлення «Громадському ТБ». В свою чергу «Громадське ТБ» повідомило, що  готове надати Першому національному транслювати свої інформаційно-суспільні блоки з 10.00 до 12.00, з 15.00 до 17.00 та з 19.00 до 22.00, без врізання у них реклами, із збереженням маркування, титрування і без зміни змістовної частини.

Водночас головний редактор «Еспресо.TV» Вадим Денисенко заявив, що процес формування суспільного мовлення в Національній телекомпанії (НТКУ) має відбуватися прозоро та відкрито. Про це він повідомив у своєму листі, адресованому Олександру Пантелеймонову. Зокрема Вадим Денисенко зазначив,  що телеканал «Еспресо.TV» висвітлює події на Майдані Незалежності з першого дня, трансляції каналу використовувалися багатьма українськими та іноземними ЗМІ.

Джерело: Телекритика

comments powered by Disqus