70% контенту «Ранку на Суспільному» виготовлятимуть регіональні філії

Згідно з концепцією міжрегіональне шоу триватиме 2,5 години й буде інформаційно-пізнавальним. 70% контенту програми виготовлятимуть регіональні команди: 23 кореспонденти та 23 відеографи в кожній області. Ще 30% створюватимуть 25 працівників Київської філії. Це ведучі, редактори, лінійні й випускові продюсери, журналісти, відеографи та режисери. Про це йшлося під час координаційної онлайн-зустрічі команди міжрегіонального шоу, повідомляє corp.suspilne.media.

Окрему увагу команда міжрегіонального ранку приділятиме тематиці національних меншин. Крім того, готується план співпраці ранкової команди з департаментом цифрових платформ.

Кожен регіон щотижня готуватиме від трьох до п’яти рубрик. Щодня в ефірі шоу будуть півтора десятка розповідей про жителів України, майже десять подієвих сюжетів, блоки з гостями в студії та три-чотири включення з інших міст. Усе це чергуватиметься з випусками всеукраїнських новин.

Крім того, регіональні кореспонденти й відеографи в кожній філії долучатимуться до роботи над прямоефірним мультиплатформовим проєктом «Суспільна студія». 

Також під час координаційної онлайн-зустрічі соціологи й аналітики з департаменту стратегічного маркетингу Суспільного презентували змодельовані дані про аудиторію та перегляди регіональних телеканалів на основі щоденних вимірювань за допомогою телевізійної панелі Nielsen та власних регіональних досліджень мовника.

Нагадаємо, проєкт стартує в липні, його мета — згуртувати філії Суспільного довкола викликів і досягнень країни й розповісти локальні історії широкій аудиторії.

comments powered by Disqus