Суспільне ТБ Естонії започатковує цикл освітніх програм для іммігрантів

Зіштовхнувшись з наслідком глобалізації – збільшенням кількості іммігрантів, естонські медіа шукають шляхи залучення нової аудиторії. Так, нещодавно суспільний мовник Eesti Televisioon (ETV) разом з організацією MISA започаткував новий проект з підтримки медіа під назвою «Спільне інформаційне поле». Його мета полягає в збільшенні аудиторії естонського СМ завдяки приверненню уваги іммігрантів до його контенту.

Реалізувати проект планують у масштабі всієї країни. Наприклад, на загальнонаціональному телеканалі ETV2 щотижня буде транслюватися спеціальна програма про освіту та культуру, що презентуватиме інтерв’ю з відомими діячами мистецтв і наук та знайомитиме з естонським культурним ландшафтом людей, які наразі не інтегровані в місцеве суспільство.

Також буде запущено програму «Вічні пам'ятки», в якій йтиметься про історію країни, її надбання та етапи розвитку.

Кожна програма буде обов’язково супроводжуватися субтитрами. Проект вийде в ефір у весняний сезон 2013 року.

Автори проекту прагнуть підвищити рівень знань суспільства, збільшити ініціативність та обізнаність серед естонських громадян у темі інтеграції осіб з інших країн.

Проект фінансується Європейським фондом інтеграції громадян третіх країн та Міністерства культури через державний бюджет у рамках «Естонської програми інтеграції 2008-2013».

Джерело: The Baltic Course

comments powered by Disqus