Низка філій Суспільного проводить опитування аудиторії щодо якості їхньої роботи (Доповнено)

Про це йдеться на сайтах і у фейсбук-сторінка філій.

На Суспільному зазначають, що Програма партнерства в галузі мас-медіа в Україні (UMPP) проводить незалежну оцінку розвитку учасників програми за період 2014-2019 років. Суспільний мовник України був учасником програми у 2018-2019 році. 

«Однією зі складових дослідження IREX/UMPP  є опитування аудиторії Суспільного мовника», – додали у філіях.

На Суспільному запрошують читачів, слухачів і глядачів Харківської, Чернігівської, Львівської, Вінницької, Чернівецької, Одеської, Рівненської, Полтавської та Закарпатської філій відповісти на 5 запитань і оцінити зміни у якості роботи регіональних каналів і радіостанцій.

Серед запитань: наскільки наші матеріали відповідають вашим інформаційним потребам; оцініть, будь ласка, наскільки наші матеріали є зрозумілими та легкими для сприйняття; оцініть, будь ласка, наскільки, в цілому, наші матеріали висвітлюють події з різних точок зору (є об’єктивними); якщо ви є давнім нашим глядачем, будь ласка, порівняйте в цілому якість наших матеріалів зараз та у 2018 році (2 роки тому).  

Опитування проходитиме з 20 до 30 травня 2020 року. Посилання на анкети Харківської, Чернігівської, ЛьвівськоїОдеської, Рівненської, ПолтавськоїЗакарпатської, Чернівецької, Вінницької філій.

Нагадаємо, в рамках UMPP продюсери Харківської, Львівської, Вінницької, Чернівецької, Одеської, Полтавської та Закарпатської філій Суспільного обмінялися досвідом із колегами, які працюють у команді суспільних мовників Сан-Франциско та Сан-Дієго (США). Рівненську філію Суспільного на зустрічі в США представляла керівниця творчої групи ранкового шоу Оксана Жужельська. Чернігівську філію — менеджер Вадим Соколюк.

Загалом грантова Програма UMPP триває 17 років. Її мета — встановити тривалі професійні відносини між медіа України та США. Щороку грантодавці обирають українські й американські медіа та організовують професійний обмін досвідом і стажування для обох сторін. Адмініструє та впроваджує Програму UMPP організація IREX (International Research and Exchange Board).

comments powered by Disqus