Рада Європи дала гроші  Суспільному на проживання тимчасово переміщених співробітників

Рада Європи дала гроші Суспільному на проживання тимчасово переміщених співробітників

18:44,
18 Травня 2022
4286

Рада Європи дала гроші Суспільному на проживання тимчасово переміщених співробітників

18:44,
18 Травня 2022
4286
Рада Європи дала гроші  Суспільному на проживання тимчасово переміщених співробітників
Рада Європи дала гроші  Суспільному на проживання тимчасово переміщених співробітників
Грант у розмірі 65 760 євро має покрити нагальні потреби компанії.

16 травня Департамент інформаційного суспільства Ради Європи надав Національній суспільній телерадіокомпанії України грант у розмірі 65 760 євро. Ці кошти мають покрити нагальні потреби компанії, пов’язані з війною, а саме – витрати на проживання співробітників, котрі переїхали з головного офісу в Києві та з інших міст, що постраждали від війни, до Львова.

Про це йдеться на сайті Офісу Ради Європи в Україні.

Фінансову підтримку здійснено на запит керівництва Суспільного мовника України, який є довгостроковим бенефіціаром та партнером проєктів Ради Європи, з метою підтримки безперебійної роботи телерадіокомпанії під час війни.

«24 лютого команда Суспільного, як і багато наших співвітчизників, були змушені покинути свої домівки й офіси. Завдяки підтримці Ради Європи ми змогли розмістити компактну групу Суспільного Мовлення разом у відносно безпечному місці та продовжити наш інформаційний марафон на всіх платформах. Ми дуже вдячні за те, що ми змогли продовжувати інформувати наших громадян про розвиток подій, щоб кожен отримував життєво важливу інформацію та міг убезпечити себе і рідних», – сказав голова правління Суспільного Микола Чернотицький.

Відділ співробітництва з питань свободи вираження поглядів Департаменту інформаційного суспільства зазначає, що в рамках скоригованого Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 рр. планує й надалі підтримувати українське Суспільне мовлення та інших партнерів для забезпечення їхньої діяльності та стабільної роботи українських медіа.

Нагадаємо, на початку війни Росії проти України головний офіс Суспільного перенесли з Києва до Львова. Багато співробітників працюють дистанційно, бо їм надто небезпечно ходити до офісу.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
переселенець
15:40 / 23.05.2022
А компенсацію отримають всі працівники суспільного, які були змушені покинути свої рідні домівки? Чи, як завжди, "через одного"?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду