У Раді Європи вважають, що потрібно продовжити державне фінансування Суспільного

У Раді Європи вважають, що потрібно продовжити державне фінансування Суспільного

14:40,
1 Лютого 2022
2132

У Раді Європи вважають, що потрібно продовжити державне фінансування Суспільного

14:40,
1 Лютого 2022
2132
У Раді Європи вважають, що потрібно продовжити державне фінансування Суспільного
У Раді Європи вважають, що потрібно продовжити державне фінансування Суспільного
Директорка Офісу Генерального Директорату програм Ради Європи відзначила успішний розвиток Суспільного за останні два роки та його незалежність.

Національна суспільна телерадіокомпанія України має отримувати належне державне фінансування, за що влада несе відповідальність.

Про це під час програми «Сьогодні. Головне» в ефірі телеканалу «UA: Львів» сказала директорка Офісу Генерального Директорату програм Ради Європи Верена Тейлор, яка разом із головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим мала візит на Львівщині.

За її словами, Рада Європи працює разом із Європейським Союзом та іншими міжнародними партнерами над тим, щоб надавати підтримку Суспільному в Україні і вимагати гарантії того, щоб НСТУ отримувало належне державне фінансування і зберігало свою незалежність.

Стен Ньорлов розповів, що щороку виникають складнощі з фінансуванням Суспільного. Інше питання, на його думку, полягає у тому, як захистити те, що Суспільне разом із партнерами вже збудувало.

«Є встановлена система, яка дозволяє Суспільному бути незалежним. В Україні, як і в усій Європі, потрібно, щоб ці умови поважали всі сторони, і щоб робили це завжди», – сказав  голова Офісу Ради Європи в Україні. 

Верена Тейлор нагадала, що влада взяла на себе обов’язок поліпшувати Суспільне.

На її думку, на Суспільному подають інформацію прозоро, вказуючи першоджерела. «Люди розсудять, чи те, що вони чують, правда чи ні. За останні роки, наскільки мені відомо, аудиторія Суспільного помітно зросла. Люди дивляться і слухають Суспільне особливо тоді, коли виникають складнощі, наприклад, під час виборів. Якщо глядачі впевнені, що джерела мовника надійні, вони будуть його дивитися. Це приносить стабільність і сталість», – сказала директорка Офісу Генерального Директорату програм Ради Європи.

Вона відзначила успішний розвиток Суспільного за останні два роки, зокрема, що стосується контенту про національні спільноти і про людей з інвалідністю, змін у регіональному мовленні. «Це той шлях, завдяки якому ви можете стати сильнішими і залучити ще більше глядачів. Я знаю, що серед населення є інтерес потрапити на ефір на Суспільне», – додала Верена Тейлор.

Нагадаємо, раніше голова Офісу Ради Європи в Україні закликав дивитися місцеві телеканали, зокрема філії НСТУ. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Раді Європи
17:55 / 02.02.2022
Фінансування для голови і членів правління за січень відбулось у повному обсязі. Рада Європи може не хвилюватися.Розмір посадового окладу голови та членів правління АТ «НСТУ» встановлюється Наглядовою радою АТ «НСТУ» у відповідних контрактах. До структури оплати праці голови правління в січні 2022 року входять заробітна плата по окладу, компенсація за роботу вихідні дні, надбавка за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, премія. Загальний обсяг виплачених коштів голові правління АТ «НСТУ» після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 226 076,41 грн. До структури оплати праці у січні 2022 року п’яти членів правління входять: заробітна плата по окладу, компенсація за роботу вихідні дні, оплата праці за дні у відрядженні, відпускні, премія. Загальний обсяг виплачених коштів членам правління АТ «НСТУ» за місцем роботи після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 675 578,78 грн.
fynbnd
11:53 / 02.02.2022
в Европе на Общественном б не паслись все чстники. Здесь уничтожили свое ТВ пусть не идеальное, зато откармливают частные каналы, всякие подзаборные ФОПы, у которых качество еще хуже бывших ОДТРК. И почему-то люди должны это оплачивать налогами. Канал, который за 7 лет так ничего и не показал.
спостеригачу
11:51 / 02.02.2022
Нет, они не в курсе. Им лапшу вешают и откармливают. Остапа там всех по ресторанам водит и Наглядову раду и европейецв, а власти запугивает тем, что скажет Европа. Думаю, зарплаты с учетом откатов и Остапы, и Глебовицкого рулят для правления.
активний спостерігач
19:47 / 01.02.2022
Excuse me, but are the European figures in our country aware of the "grader" payment system on the suspilo? And they like "novelties" out of focus?
fynbnd
15:10 / 01.02.2022
чтоб эти твари обогащались за счет налогоплательщиков, сильно жирно. Пусть идут и попросят такую зарплату у частников. А то хотят только получать, ноль результат или дно.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду