У квітні на Суспільному отримали премій на 3 мільйони гривень менше, ніж у березні

Про суму преміювання йдеться в «Інформації про суму преміювання працівників ПАТ "НСТУ" у квітні 2020 року», опублікованій на корпоративному сайті Суспільного.

«На виконання підпункту 5.3. "Порядку преміювання працівників публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (додаток 1 до Колективного договору публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на 2018-2023 роки) інформуємо, що економія грошових коштів, а також грошових коштів, отриманих від господарської діяльності ПАТ "НСТУ", що спрямовано на преміювання працівників ПАТ "НСТУ", у квітні 2020 року становить 8 101 172 грн 00 коп.», – зазначено у документі.

Додамо, що 27 квітня члени правління на черговому засіданні розглядали питання про преміювання працівників керівного складу ПАТ «НСТУ» за підсумками роботи у квітні 2020 року.

«За результатами обговорення вирішили:

відповідно до пункту 4 розділу ІІ додатку № 3 до протоколу № 22 засідання Наглядової ради ПАТ "НСТУ" від 26.07.2018 (зі змнами), пункту 1.2 розділу 1 Порядку преміювання працівників публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (додаток 1 до Колективного договору публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" на 2018-2023 роки) встановити розмір преміювання працівників керівного складу ПАТ "НСТУ" за підсумками роботи у квітні 2020 року (додаток до протоколу)», – йдеться у протоколі засідання. Додатки до протоколу на сайті не оприлюднені.

Нагадаємо, у березні на преміювання працівників НСТУ спрямовано 11 133 605 гривень.

Як писав «Детектор суспільного мовлення», з 12 березня й на час карантину голова правління і члени правління НСТУ відмовилися від будь-яких надбавок та премій, що передбачені їхніми контрактами.

comments powered by Disqus