Наглядова рада обрала Олександра Гримайла-Макаренка членом Редакційної ради Суспільного

Наглядова рада ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні 10 серпня 2020 року обрала по своїй квоті членом Редакційної ради Суспільного мовника продюсера креативного управління моніторингу контенту та стандартів мовлення Олександра Гримайла-Макаренка.

Олександр за період з 2002 по 2020 роки провів 12 запусків-перезапусків інформаційних служб; 13 інтенсивних шкіл з підготовки творчого персоналу для телекомпаній та радіостанцій; понад 500 тренінгів для інформаційників (репортери, редактори, ведучі новин, телеоператори) в Україні, Молдові, Казахстані та Білорусі; надав більш ніж 50 корпоративних консультацій.

Олександр робить моніторинг випусків новин Суспільного та співпрацює з «Інтерньюз- Україна» як ментор з журналістики рішень.

Олександр Гримайло-Макаренко допомагав зі старт-менеджментом: телерадіокомпаніям «ТВ-7» (Маріуполь, 2003 р.); «Люкс» (Львів, 2003); «Сіті» (Київ, 2007); «Українському медіа холдингу» (інформаційна служба для 5-ти FM- радіостанцій «Авторадіо», «Європа-плюс», 106 FM, «Ретро», «Радіо ONE», 2008) та ін.

Також допомагав з оптимізацією роботи діючої служби новин (кризовий менеджмент):

«Інтеру», «UA: Першому»,ТРК «Рівне-1»; ТРК «Чернівці»; СТБ; 5-му каналу; Новому каналу; «Громадському телебаченню» та ін.

Нагадаємо, у Редакційній раді з’явилося вакантне місце після того, як з Суспільного звільнився член Редради Владислав Грузинський.

comments powered by Disqus