«Громадське ТБ» заявляє, що Перший національний витісняє його Савіком Шустером

09:49,
7 Березня 2014
934

«Громадське ТБ» заявляє, що Перший національний витісняє його Савіком Шустером

09:49,
7 Березня 2014
934
«Громадське ТБ» заявляє, що Перший національний витісняє його Савіком Шустером
«Громадське телебачення» заявляє, що всупереч угоді між «Громадським» і Першим національним, «шляхом підкилимних домовленостей», програми «Громадського» намагаються витіснити програмами комерційної структури. Відповідна заява «Громадського» надійшла на адресу «Детектор медіа».

«За нашою інформацією, рішення про надання ефіру Студії Савіка Шустера погоджено Кабінетом Міністрів України, а безпосередні вказівки щодо вимкнення Громадського з прайму Першого національного надходять від секретаріату прем'єр-міністра Арсенія Яценюка», – йдеться в заяві.

За даними «Громадського», перша спроба витіснити «Громадське» з ефіру Першого національного відбулася минулої п'ятниці, 28 лютого, проте команді «Громадського» вдалося домовитися про проведення спільного ефіру зі студією «Шустер live» 2 березня.

«Громадське ТБ» розцінює подібні дії як великий крок назад у розбудові суспільного мовлення. І просить керівництво уряду надати офіційні пояснення щодо цього факту і врегулювати питання подальшої присутності «Громадського» в ефірі Першого національного.

Нагадаємо, «Громадське» почало транслюватися в ефірі Першого національного 26 лютого з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Команда «Громадського» висловлює вдячність керівнику комітету Миколі Томенко і просить втрутитись у ситуацію, що виникла, та «перешкодити поверненню на державних ЗМІ ручного управління».

Згідно з угодою, команда «Громадського» надає свої програми для трансляції в ефірі Першого національного на безкоштовній основі у визначені часові слоти: з 10:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 та з 19:00 до 21:00.

«Громадське ТБ» наголошує, що за час демонстрації його програм показники Першого національного зросли у 2,5 рази, а середньодобова частка телеканалу за 5 днів (з 28 лютого по 4 березня) зросла на 144%, а рейтинг на 158%.

Як писала «Телекритика», спецпроект «Шустер live» і «Громадського ТБ» 2 березня також здобув високі показники.

Джерело: Телекритика

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
noviny.su
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду