Василь Лемешко очолив управління ризиками на Суспільному мовленні

Новостворене управління очолив Василь Лемешко, який розробляв функцію комплаєнс у банківській сфері, має понад 10 років досвіду роботи з операційними ризиками й ризиками фінансового моніторингу, про це повідомила прес-служба Суспільного.

«Для управління ризиками важливо встановити функцію та методи контролю, які допомагатимуть компанії належним чином виконувати всі вимоги, дотримуватися визначених законом процедур і міжнародних стандартів. У випадку Суспільного — це насамперед дотримання норм державних регуляторів та дотримання внутрішніх положень телерадіокомпанії. Тому робота нашого управління зосередиться на розробці системного підходу до всіх бізнес-процесів та процедур», — цитує слова Василя Лемешка прес-служба НСТУ.

Комплаєнс дослівно з англійської перекладається як «відповідність», тобто здатність компанії відповідати нормам та правилам, як зовнішнім, так і внутрішнім, контролюючи зони ризиків. 

Комплаєнс-функція полягає в проведенні консультацій про застосування прийнятих законів, впровадження відповідних правил і стандартів, контролі за їх дотриманням, виявленні й аналізі ризиків та відповідній звітності. Саме розробка системи визначення ризиків, їх зменшення та усунення, зокрема шляхом розробки внутрішніх положень та контролю за їх дотриманням, є ключовим завдання роботи новоствореного управління.

Управління комплаєнс як новий структурний підрозділ центральної дирекції ПАТ «НСТУ» передбачено рішенням правління.

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus