Зураб Аласанія презентував звіт про роботу НСТУ за перше півріччя 2019 року

Зураб Аласанія презентував звіт про роботу НСТУ за перше півріччя 2019 року

10:16,
14 Серпня 2019
4878

Зураб Аласанія презентував звіт про роботу НСТУ за перше півріччя 2019 року

10:16,
14 Серпня 2019
4878
Зураб Аласанія презентував звіт про роботу НСТУ за перше півріччя 2019 року
Зураб Аласанія презентував звіт про роботу НСТУ за перше півріччя 2019 року
Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України презентував наглядовій раді Суспільного звіт про роботу компанії за перше півріччя 2019 року.

Під час звіту він розповів про стан виконання дорожньої карти реформи, складеної за результатами зовнішнього організаційного аудиту; структурні зміни в роботі компанії; зміни в контенті. Текст звіту опублікований на сайті UA: Суспільне мовлення. 

Зокрема, за цей час у компанії запущені всі регіональні сайти, розроблена облікова політика на 2019 рік, оновлений ефірний одяг радіоканалів, впроваджена CRM-система обліку техніки, виробничих засобів та обслуговуючого персоналу, імплементована цільова оргструктура, відбуласярозробка політик та алгоритмів управління та контролю грантових проектів, оптимізація земельного податку (12,5 млн грн економії на рік), запроваджена функція внутріншього контролю, запроваджена система електронного документообігу.

У процесі організація моніторингу якості сигналу, маркетингова стратегія «UA: Першого» та «UA: Українське радіо», автоматизація фінансового планування та бухгалтерського обліку.

За перше півріччя 2019 року затверджені внутрішні документи, серед яких стратегія роботи з партнерами для розвитку ПАТ «НСТУ» на 2019-2020 роки; положення про співпрацю з партнерами (донорами та іншими третіми особами); стратегія розвитку мереж мовлення; положення про центри фінансової відповідальності; методика розрахунку та формування собівартості виробництва контенту; план реалізації Концепції мовлення з тематики національних меншин; порядок відбору творчих проектів для виробництва (створення), закупівлі для філій у сторонніх юридичних чи фізичних осіб; положення про рейтингову систему оцінки діяльності роботи відокремлених структурних підрозділів.

Для збільшення зображення клікніть на нього

У зв’язку з впровадженням нової структури у НСТУ створено нові підрозділи, а саме: дирекція телебачення; дирекція «Українське радіо»; дирекція інформаційного мовлення; дирекція цифрових платформ; дирекція регіонального мовлення; департамент технічних стандартів; департамент взаємодії з органами державної влади; департамент управління людськими ресурсами; управління комплаєнс; управління ризиків; управління моніторингу контенту та стандартів мовлення; департамент стратегічного планування та бізнес-моделювання; управління дослідження аудиторії; управління «Координаційний центр мовлення національних меншин» і відділ тендерних процедур.

За цей час на «UA: Першому» відбулися зміни у виробництві контенту. Команда НСТУ розширила інформаційне мовлення: програма «Тема дня» збільшена вдвічі (до 52 хвилин).

В прямому ефірі виходили тематичні трансляції та спецефіри до визначних дат та релігійних богослужінь (День Соборності, День пам’яті героїв Небесної сотні (12 -годинний марафон), День пам’яті та примирення, Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, День Конституції (тематичний концерт «Непереможні. #Пісні війни»).

Відбулися покази документальних фільмів та репортажів (8 спеціальних проєктів). Виходили в ефір спортивні трансляції (Біатлон, скелетон, чемпіонати світ з фігурного катання, Чемпіонату UEFA U -21, тощо)і міжнародні трансляції «Євробачення».

Серед власних унікальних форматів виходили «Енеїда», «Бюджетники» і «Разом».

Циклічні проєкти: «Пізній Ранок Шоу» – понад 190 годин прямого ефіру, «Як дивитися кіно» 9 випусків та 9 повнометражних фільмів, серед яких телевізійні прем'єри «Донбасу» Сергія Лозниці та «Вулкану» Романа Бондарчука, «Час поезії» – 13 випусків, 25 спецпроєктів, 40 телеверсій музичних та театральних подій, концертні програми власного виробництва, документальні фільми.

Регіональні філії виробляли «Виборчий округ: Співбесіда», вийшло 276 програм до парламентських виборів , в яких взяли участь 853 кандидати. На співбесіди у програму «Камінгаут з Волошиною» на «UA: Крим» (6 ефірів) запрошували кримчан кандидатів в народні депутати.

«Зворотний відлік», який виходив під час президентських і парламентських виборів подивилися 12 млн. глядачів, експерти відзначили цей проєкт як найбільш збалансоване і нейтральне ток-шоу на 10-ти національних каналах, розповів Зураб Аласанія.

Член наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва поцікавилися, чи співпадає презентована структура з рішеннями щодо структури, яку наглядова рада прийняла на засіданні 31 січня 2019 року. Зураб Аласанія відповів, що відмінності є, але вони незначні і стосуються створення окремих структурних підрозділів. За його словами, у кожній дирекції платформ є окремі працівники, які займаються рекламою. У складі кожної з платформ буде створено окремий рекламний відділ.

Лаврентій Малазонія запитав, хто обійняв посаду директора з виробництва? Зураб Аласанія сказав, що на цю посаду призначили Руслана Городничого.

Нагадаємо, 31 січня 2019 року наглядова рада Суспільного мовлення затвердила нову структуру НСТУ, яку розробили спільно наглядова рада та представники правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Згідно з новою структурою, до складу менеджменту має входити голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України та 6 членів правління, які відповідатимуть за телебачення, радіо, інфомовлення та цифру, розвиток, регіони і операційні та фінансові питання.

Як писав «Детектор медіа», Руслан Городничий займатиметься розвитком продакшну на Суспільному.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду