Членам правління НСТУ дали нові обов'язки

Членам правління НСТУ дали нові обов'язки

11:22,
4 Березня 2019
5791

Членам правління НСТУ дали нові обов'язки

11:22,
4 Березня 2019
5791
Членам правління НСТУ дали нові обов'язки
Членам правління НСТУ дали нові обов'язки
Члени правління Національної суспільної телерадіокомпанії України відповідатимуть не за напрями мовлення, а за платформи.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Юрій Макаров відповідатиме за платформу телебачення. Він куруватиме роботу суспільно-політичного, просвітницького та розважального напрямів телеканалів UA: Перший та UA: Культура.

Олександра Кольцова відповідатиме за платформу радіо: координуватиме діяльність трьох каналів Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також роботу Будинку звукозапису Українського радіо.

Роман Вінтонів відповідатиме за інформаційне мовлення та цифрові платформи. Він координуватиме роботу департаментів інформаційного мовлення та цифрових платформ відповідно.

Інна Гребенюк відповідатиме за стратегічний розвиток компанії. Під її контролем перебуватимуть юридичні питання, маркетинг та закордонне співробітництво.

Микола Чернотицький відповідатиме за регіональний розвиток. Координуватиме роботу регіональних філій, включно з творчим об’єднанням "Київ" та UA: Крим.

Родіон Никоненко відповідатиме за бюджетування й управління активами ПАТ "НСТУ" і координуватиме роботу планово-економічного департаменту й департаменту управління активами», – зазначили у НСТУ».  

Голова правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія напряму координуватиме роботу структурних підрозділів центральної дирекції ПАТ «НСТУ»:

 • департамент фінансів,
 • департамент управління персоналом,
 • департамент безпеки та запобігання корупційним проявам,
 • департамент зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації,
 • департамент комерційної діяльності,
 • департамент сервісу,
 • департамент організаційної роботи,
 • управління «Академія суспільного мовлення».

Нагадаємо, 31 січня 2019 року наглядова рада Суспільного мовлення затвердила нову структуру НСТУ, яку розробили спільно наглядова рада та представники правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Згідно з новою структурою, до складу менеджменту має входити голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України та 6 членів правління, які відповідатимуть за телебачення, радіо, інфомовлення та цифру, розвиток, регіони і операційні та фінансові питання.

Нові обов’язки голови правління НСТУ та деяких членів правління не відповідають новій структурі НСТУ, яку затвердила наглядова рада.

Згідно з новою структурою, затвердженою наглядової ради НСТУ,  голова правління має відповідати за:

 • Департамент комунікації зі ЗМІ та громадськістю;
 • Департамент взаємодії з органами державної влади;
 • Департамент закордонного співробітництва;
 • Управління ризиками;
 • Другий відділ;
 • Управління моніторингу контенту та стандартів мовлення.

Також у новій структурі є член правління, який відповідає за операційні і фінансові питання, а не за  бюджетування й управління активами, як розподілили у компанії. До його обов'язків має входити: юридичний департамнет, департамент безпеки, департамент сервісу, департамент інформаційних технологій, департамернт комерційної діяльності, департамент людських ресурсів. Фінансовий директор має відповідати за департамент бухгалтерсього обліку, департамент управління бюджетом, департамент управління акивами, управління тендерних процедур. 

Член правління, відповідальний за розвиток, у своєму підпорядкуванні мав би мати: департамент маркетингу та роботи з аудиторією, управління стратегічного планування та бізнес моделювання, управління координації виробництва контенту. Технічний директор має відповідати за департамент технічних стандартів та департамент розвитку мереж мовлення. Проте у компанії вирішили, що Інна Гребенюк відповідатиме за стратегічний розвиток компанії і під її контролем перебуватимуть юридичні питання, маркетинг та закордонне співробітництво.

Фото: «UA: Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду