НСТУ вступатиме в «Незалежну Асоціацію Телерадіомовників»

Вступ до НАМ обговорило правління НСТУ на черговому засіданні 21 жовтня і  звернутися до наглядової ради з пропозицією вирішити питання членства компанії в асоціації.

Наглядова рада на черговому засіданні вирішила схвалити рішення про участь ПАТ «НСТУ» в Асоціації «НАМ» в якості дійсного члена. Про це йдеться у протоколі засідання, опублікованому на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Члена правління НСТУ, відповідального за платформу радіо, Дмитра Хоркіна визначили відповідальним представником Суспільного в НАМ.

Наглядова рада НСТУ доручила правлінню НСТУ забезпечити підготовку та подання необхідних документів для участі НСТУ в Асоціації «НАМ»» в якості дійсного члена.

Правлінню НСТУ доручили здійснювати оплату членських внесків НАМ в якості дійсного члена.  Членство в об’єднанні коштує близько 70 тис. грн на рік.

На засіданні наглядової ради член правління Микола Чернотицький розповів, що це дасть змогу товариству отримувати дослідження, мати доступ до даних, надавати свої пропозиції.

За словами Дмитра Хоркіна, участь в об’єднанні дасть змогу отримувати зі знижкою дані щодо вимірювання аудиторії, які дуже важливі для Суспільного мовника, тому що дають можливість визначити наскільки контент відповідає аудиторії, концепції та тематиці.

Членкиня наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва є почесним головою Асоціації, через що вона утрималася від голосування за це питання. 10 членів наглядової ради прополосували за це рішення.

Нагадаємо, «Українське радіо» долучилося до національного дослідження аудиторії радіо, що проводиться на замовлення міжгалузевого індустріального об`єднання «Радіокомітет» дослідницькою компанією Кantar TNS в Україні. У серпні 2018 року згідно з дослідженнями стало відомо, що тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців.

comments powered by Disqus