Наталія Димніч стала тимчасовою виконувачкою обов'язків менеджера філії Суспільного «UA: Карпати»

Із 19 січня 2021 року правління Національної суспільної телерадіокомпанії України призначило Наталію Димніч тимчасовою виконувачкою обов'язків менеджера філії Суспільного «UA: Карпати».

Про це йдеться у протоколі засідання правління НСТУ, оприлюдненого на корпоративному сайті Суспільного.

«Покласти з 19.01.2021 виконання обов’язків менеджера (філії) філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Івано-Франківська регіональна дирекція "Карпати" на Димніч Наталію Дмитрівну, редактора управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Івано-Франківська регіональна дирекція "Карпати"  на період відсторонення», – зазначено у документі.  

Нагадаємо, з 16 грудня 2020 року до 1 лютого 2021 року менеджерку «UA: Карпат» Наталію Кияницьку відсторонити від роботи без збереження заробітної плати. 

 1 грудня представники Служби безпеки України провели обшук у кабінеті менеджерки Івано-Франківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Наталії Кияницької і викрили її на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих. Менеджерку філії було затримано.

3-го грудня 2020 року до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів – до 29 січня 2020 року включно, одночасно з цим визначено розмір застави в межах 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 168 160 грн, які Наталія Кияницька внесла 4 грудня 2020 року, та була звільнена з-під варти.

Фото: фейсбук-сторінка Наталії Димніч

comments powered by Disqus