Дмитро Хільченко працює на Суспільному над проєктом NewsHouse

Дмитро Хільченко обіймав посаду генерального продюсера цифрових платформ Суспільного мовлення у 2017 році, пізніше перейшов працювати над проєктом NewsHouse.

Цю інформацію він підтвердив «Детектору медіа».

News House – це масштабний цифровий проєкт, який Національна суспільна телерадіокомпанія України створює з міжнародним консорціумом, зокрема з ВВС і Deutsche Welle.

Дмитро Хільченко до роботи над NewsHouse розвивав цифрові платформи на Суспільному, серед його проєктів – цілодобове радіо і сайт «UA: Казки», сайт «UA: Класична музика» та інші проєкти.

Член правління НСТУ, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін в інтерв’ю, опублікованому на сайті rozmova.wordpress.com, розповів, що «в основі News House зовсім інша ментальність, філософія виробництва новин, яка ближче до того, як працює Саймон Островський. Восени починаємо будувати студію; готуємо бренд-платформу для першого каналу. Ми хочемо, щоб у новому році в Україні з’явився новий канал».

Згідно зі стратегією розвитку Національної суспільної телерадіокомпанії України, з якою на конкурсі на голову правління переміг Зураб Аласанії, у News House (інформаційному мовлення) по всій Україні працюватиме 683 людини.  

У стратегії також зазначено, що Ньюз-Хауз «стратегічно покликаний стати базовим виробником контенту для "UA:Перший"».

Фото: сайт 1tv.com.ua

comments powered by Disqus