Суспільне шукає виробників фільму до 100-річчя Параджанова

Суспільне шукає виробників фільму до 100-річчя Параджанова

09:27,
2 Березня 2023
3433

Суспільне шукає виробників фільму до 100-річчя Параджанова

09:27,
2 Березня 2023
3433
Суспільне шукає виробників фільму до 100-річчя Параджанова
Суспільне шукає виробників фільму до 100-річчя Параджанова
Автори:
Бюджет документального фільму– 2 957 000 грн.

До 19 березня 2023 року Суспільне приймає заявки на мистецький конкурс на створення документального фільму, присвяченого 100-річчю від дня народження українського режисера Сергія Параджанова.

Документальний фільм з робочою назвою «Параджанов-100»  вироблятимуть переможці конкурсу на аутсорсі за підтримки гранту NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227 «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного мовлення під час війни», йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Граничний ліміт витрат на послуги зі створення документального фільму– 2 957 000 грн. Дата ефіру запланована на 9 січня 2024 року.

«Акцентом може стати спротив режисера радянському режимові та його ув’язнення з детальним висвітленням порушення базових прав людини і потужною міжнародною підтримкою. 

Очікуваним форматом фільму є популярна динамічна документалістика зі значною естетичною складовою, здатна комунікувати актуальність постаті Параджанова у сьогоденні як для класичної телевізійної, так і для молодшої аудиторії, що здебільшого споживає контент на цифрових платформах. 

Проєкт передбачає використання унікальних архівних кадрів, створених за життя режисера, а також використання фрагментів робіт Параджанова з відповідним очищенням авторських та суміжних прав», — йдеться в умовах конкурсу.

Нагадаємо, за підтримки міжнародних партнерів Суспільне регулярно проводить мистецькі конкурси на виробництво серіалів, фільмів і радіопроєктів.

Фото: Юрій Мечитов

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
популярна динамічна документалістика зі значною естетичною складовою, здатна комунікувати актуальність
13:20 / 02.03.2023
І весь цей бруд за чималі державні гроші
сторітелінг
13:17 / 02.03.2023
Судячи з заявки, замовників зовсім не цікавить те, що він був видатною творчою людиною і Україна надала йому можливість самореалізуватися. Замовників більше цікавить бруд і негатив. Бачили це на прикладі фільму виробництва НСТУ, де головною ідеєю була брехня про те, що начеб-то Дід Панас матюкався в ефірі.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду