На Суспільному створюють другий сезон мультсеріалу «Тото»

На Суспільному створюють другий сезон мультсеріалу «Тото»

11:19,
20 Жовтня 2022
2260

На Суспільному створюють другий сезон мультсеріалу «Тото»

11:19,
20 Жовтня 2022
2260
На Суспільному створюють другий сезон мультсеріалу «Тото»
На Суспільному створюють другий сезон мультсеріалу «Тото»
Прем’єра запланована цієї осені.

Суспільне працює над другим сезоном анімаційного серіалу «Тото» — про пригоди песика Тото, який пізнає світ разом з друзями. Мультфільми оприлюднені на ютуб-каналу «Бробакс» і виходять в ефірі телеканалу «Суспільне Культура».

У 10 серіях нового сезону автори делікатно інтегрують сучасні реалії України та говоритимуть про серйозні речі мовою, зрозумілою дітям.

Суспільне разом з провідними українськими виробниками — режисером «Викраденої принцеси» і «Мавки» Олегом Маламужем та сценаристкою Іриною Маламуж — представлять «Тото»-2 вже цієї осені. Це стало можливим завдяки проєкту «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні», що реалізовується Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO за фінансування Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку. 

Над другим сезоном працюватиме та сама команда, що і над першим.

Авторка сценарію, продюсерка, психологиня та кураторка курсу в онлайн-інституті Projector Ірина Маламуж зазначила, що вся команда з великим ентузіазмом повертається до роботи, яка несе добро та під час війни дозволяє фінансово підтримувати спеціалістів анімаційної індустрії.

«Вся наша команда з першого сезону відразу і з великим ентузіазмом повертається до роботи зі словами “нарешті щось позитивне і добре”, це мене саму неабияк наповнює ресурсом! Також радію тому, що багато родин матимуть фінансову підтримку завдяки нашому проєкту, бо зараз досить складний час для спеціалістів анімаційної сфери. Звичайно, ми відчуваємо велику відповідальність, що іноземні партнери обрали проєкт “Тото” для фінансування. І водночас відчуваємо велику вдячність і натхнення зробити проєкт якомога якісніше. Для нас це можливість бути корисними для країни й суспільства, і особливо для наших дітей. Вони — найбільша наша цінність, заради якої ми все це робимо», — каже сценаристка «Тото».

До створення проєкту додатково залучать спеціалістів-психологів, які допоможуть зробити мультсеріал ще більш терапевтичним для дитячої психіки, переконана Ірина Маламуж.

«Це складний у створенні проєкт, який розкриває “дорослі теми” і висвітлює наш спільний травматичний досвід. Робота над такими проєктами — велика відповідальність, особливо у воєнний час, тож співпраця зі спеціалістами-психологами дає нам впевненість вважати “Тото” безпечним і терапевтичним для дитячої психіки та ресурсним для дорослої».

Режисер «Тото» Олег Маламуж, який також є деканом факультету візуальних мистецтв у Projector і продюсером інших українських дитячих анімацій, підкреслив важливість розвивати саме українські проєкти в такий нелегкий час: «Проєкт для найменших в такий непростий час надихає робити ще більше та підкріплює віру в майбутнє України. В першому сезоні ми всією сім’єю співали ці дитячі пісні, які надовго засідають в голові. Дуже хочеться додати радості та підтримки нашим дітям, вона зараз вкрай потрібна»

Попри війну нині Ірина та Олег Маламужі задля відновлення української анімаційної індустрії відновили курси в онлайн-інституті Projector з 2D-анімації й також працюють над повнометражним анімаційним фільмом «Місто Марії» — про історію виживання двох дітей з Маріуполя. Окремо Олег Маламуж поновив роботу над «Мавкою», разом з фестивалем «LINOLEUM» створив серію музичних кліпів, які транслювалися на анімаційному фестивалі в Ансі (Франція) на українському стенді й завершив серіал «Корисно для кожного» з психологічної підтримки українців у воєнний час.

Нагадаємо, раніше мультсеріали каналу «Бробакс» від Суспільного Мовлення — «Тото», «Маленький Бу», «Яся та її робот» і «Портал пригод» — стали доступними на українськомовному сегменті YouTube Kids, який є частиною популярного відеосервісу. YouTube Kids створено для дітей, щоб вберегти їх від непотрібного або сенситивного для дитячої психіки контенту.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
додолик
16:39 / 20.10.2022
Нічого у вас не вийде. Треба було віддати виробництво потужному продюсеру Філенюк, яка є продюсером гучного мультиплікаційного проєкту, яка відомого своїми роботами, яка працювала над низкою успішних старі xxx deчок і участь якої гарантовано обіцяла яскравий результат, є одним із провідних вітчизняних кінематографістів. І не було би сумніву, що ми отримаємо яскраве висловлювання. Було би цікаво!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду