Суспільне мовлення має стартувати 1 січня 2015 року – Олег Наливайко

16:38,
12 Вересня 2014
1536

Суспільне мовлення має стартувати 1 січня 2015 року – Олег Наливайко

16:38,
12 Вересня 2014
1536
Суспільне мовлення має стартувати 1 січня 2015 року – Олег Наливайко
Відбулася зустріч голови Держкомтелерадіо з трудовим колективом Львівської ОДТРК.

Суспільне мовлення має стартувати з 1 січня 2015. Про це сказав голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко під час зустрічі з трудовим колективом Львівської ОДТРК. Про це повідомляє прес- служба ТРК «Львів».

Олег Наливайко поінформував про реформи, які чекають на систему Держтелерадіо, в тому числі й про створення суспільного телебачення. Він зазначив, що, відповідно до закону, воно має стартувати з 1 січня 2015 року. Наливайко охарактеризував завдання, які постали перед колективом телерадіокомпанії в нових умовах, щодо  об’єктивного й оперативного  інформування населення.

Нагадаємо, 5 вересня відбулася спільна нарада Державного комітету телебачення і радіомовлення з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, генеральними директорами обласних державних телерадіокомпаній (ОДТРК) і державних телерадіоорганізацій на тему «Суспільне мовлення: перспективи та виклики».

«Суспільне мовлення»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pravda.ks.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду