У нідерландського суспільного мовника виникли проблеми через зміну назви

12:14,
14 Березня 2013
2632

У нідерландського суспільного мовника виникли проблеми через зміну назви

12:14,
14 Березня 2013
2632
У нідерландського суспільного мовника виникли проблеми через зміну назви
Учора мовник зробив офіційну заяву про те, що з нового місяця збирається змінити назву своїх радіо та телеканалів. Відповідно, суспільне медіа змінить назву телевізійних каналів з Nederland 1, 2 та 3 до відповідних номерів, але із префіксом  NPO. Те саме відбудеться і з радіо.

За словами генерального директора суспільного мовника Хенка Хагорта (Henk Hagoort), такий крок допоможе зміцнити бренд мовника та слугуватиме кращому сприйняттю його радіо- та відеоканалів як єдиного цілого.

Проте Хагорт не зазначає, скільки ці зміни коштуватимуть мовникові. У свою чергу відомо, що розробка попереднього унікального стилю та брендбуку обійшлася нідерландському суспільному ЗМІ у 93 тисячі євро.

Натомість керівники інших ЗМІ вже встигли розкритикувати майбутні нововведення на нідерландському СМ. Так, директор телевізійної компанії VARA Марк Мінкман (Mark Minkman) заявив, що це жодним чином не вплине на аудиторію мовника та, та відповідно, не матиме жодної користі.

Оцінювати позицію Мінкмана наразі не беруться, проте, зважаючи на скорочення витрат, на які нещодавно пішов суспільний мовник, щоб якось вирішити проблеми зі зменшенням обсягу фінансування, витрата додаткових коштів зараз є не найкращим варіантом.

Джерело: dutchnews.nl

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ad.nl
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду