Суспільне мовлення Нідерландів відмовиться від розважального контенту

14:12,
17 Січня 2013
1788

Суспільне мовлення Нідерландів відмовиться від розважального контенту

14:12,
17 Січня 2013
1788
Суспільне мовлення Нідерландів відмовиться від розважального контенту
Згідно з рекомендаціями наглядової комісії, суспільні медіа країни скоротять ефірну частку розважальних та спортивних програм до мінімуму. 

Зовсім скоро суспільні мовники Нідерландів зменшать свої витрати на спортивні програми та розважальні шоу. Цим кроком вони прагнуть піти на зустріч інтересам прогресивної частини своєї аудиторії, яка прагне споживати більш розвиваючий контент.

Відповідно до рекомендацій наглядової комісії, мовники склали список із пріоритетів, якими вони відтепер керуватимуться. Про це заявив директор корпорації суспільного мовлення Нідерландів Хенк Хагорт (Henk Hagoort).

Відповідна заява означає, що більшість ефіру буде присвячено, власне,  журналістиці, пропаганді національної мови, кінострічкам та документальним фільмам, розвиваючим дитячим програмам, а також передачам про культуру та мистецтво.

Рішення вважають виправданим не тільки з етичної позиції. Річ також у тім, що у 2014 році суспільне на мовлення Нідерландів очікує скорочення фінансування на € 300 млн. Крім того, в минулому мовники, що транслювали забагато розважального контенту, як правило, піддавалися значній критиці з боку суспільства.

Джерело: Dutch News

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
metronieuws
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду