Німеччина обговорює вихід суспільних мовників у формат відео на вимогу
Німеччина обговорює вихід суспільних мовників у формат відео на вимогу
Зокрема, Андреас Мундт (Andreas Mundt), голова офісу одного з картелів, які працюють з цими суспільними мовниками, зауважує, що має побоювання щодо їх комерційної діяльності.
«ARD та ZDF, виходячи на ринок сервісу відео на вимогу, повинні так чи інакше комерціалізувати свій контент незалежно один від одного, як це роблять інші компанії», – каже він. – У відповідності з поточними планами мовників, спільна платформа онлайн включає координацію щодо цін і вибору відео. Як бачите, антимонопольні проблеми очевидні».
Пан Мундт також додав, що суспільні мовники в Німеччині і так вже значно впливають на місцевий телевізійний ринок. А пропонуючи безкоштовний контент на платному сервісі, зроблять ситуацію ще гіршою».
Обидва мовники, ARD та ZDF здебільшого фінансуються за рахунок податків, які сплачують за перегляд програм. Відповідно, вони не так сильно потребують рекламної діяльності. Отже, розпочавши спільну комерціалізацію, вони зможуть негативно вплинути на процес становлення ринку сервісу відео на вимогу в Німеччині.
Відео на вимогу (також відео за запитом – від англ. Video on Demand) – система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм і фільмів за допомогою цифрової, кабельної, супутникової або ефірної телевізійної мережі з мультімедіасервера в різних мультімедіаконтейнерах (наприклад, MPEG, AVI, FLV, MKV або QuickTime). Програму чи фільм можна в будь-який час замовити з каталогу. При цьому часто підтримуються додаткові функції: перемотування, пауза, закладки.
Джерело: The Hollywood Reporter