Фіналісти нацвідбору на дитяче «Євробачення» розпочинають запис пісень для концерту-конкурсу

Фіналісти нацвідбору на дитяче «Євробачення» розпочинають запис пісень для концерту-конкурсу

14:51,
21 Жовтня 2021
1633

Фіналісти нацвідбору на дитяче «Євробачення» розпочинають запис пісень для концерту-конкурсу

14:51,
21 Жовтня 2021
1633
Фіналісти нацвідбору на дитяче «Євробачення» розпочинають запис пісень для концерту-конкурсу
Фіналісти нацвідбору на дитяче «Євробачення» розпочинають запис пісень для концерту-конкурсу
Глядачі і журі голосуватимуть, оцінюючи відеозаписи пісень у форматі прямого ефіру, а не живі виступи.

У неділю, 24 жовтня, о 17:00 на суспільному телеканалі «UA: Культура» покажуть концерт-фінал національного відбору представника від України на дитяче «Євробачення-2021».

Концерт відбудеться у форматі прямого ефіру: ведучі і журі наживо працюватимуть у студії Суспільного, а пісні учасників прозвучать у записі. Саме сьогодні, 21 жовтня, у телецентрі Суспільного мовника «Олівець» фіналісти розпочинають записувати свої конкурсні пісні.

Про це «Детектору медіа» сказали у пресслужбі Суспільного.

У телецентрі «Олівець» для національного відбору на дитяче «Євробачення-2021» облаштували студію і концертну сцену.

Фіналістів запрошують у телецентр Суспільного у різний час, щоб максимально зменшити контакти одне з одним і зніматимуть виступи у форматі прямого ефіру. Спеціально для цього команда Суспільного облаштувала концерту сцену.

Ведучі Віктор Дяченко та Даріна Красновецька вестимуть концерт зі студії, позаду них буде велика кількість екранів. Члени журі працюватимуть у тій же студії і взаємодіятимуть із ведучими.

Згідно з положенням про нацвідбір, заплановано 5 членів журі: чотири експерти – авторитетні фахівці у сферах музики та музичної індустрії – та один представник Суспільного. Їхні імена Суспільне обіцяє оголосити найближчим часом.

Фіналісти під час концерту знаходитимуться у приміщеннях із домашнім колоритом і матимуть прямі включення.

Переможця нацвідбору обиратимуть шляхом голосування членів журі і онлайн-голосування глядачів і слухачів. Голосування журі відбуватиметься під час прямої трансляції фіналу. Кожен член журі виставлятиме кожному з фіналістів бали від 1 до 12-ти, оскільки у фіналі 12 конкурсантів.

Згідно з положенням конкурсу онлайн-голосування відбуватиметься на сайті junior.eurovision.ua. Онлайн-голосування відбувається у два етапи. Перший етап – лінії для голосування за відеозапис відкриються на сайті о 00:00 за чотири дні до дати фіналу та закривається о 00:00 за один день до фіналу. Наразі на сайті не доступне голосування.

Під час другого етапу онлайн-голосування відкриється під час прямої трансляції фіналу орієнтовно на 15 хвилин після завершення виступів усіх фіналістів. На кожному етапі онлайн-голосування можна проголосувати лише за одного фіналіста один раз. Під час прямого ефіру користувач може повторно проголосувати за фіналіста, якому він віддав свій голос на першому етапі онлайн-голосування, або змінити свій вибір та проголосувати за іншого фіналіста. Для участі в Онлайн-голосуванні користувач повинен авторизуватися через свій обліковий запис в соціальних мережах Facebook або Instagram.3.4. Онлайн-голосування відбувається безкоштовно.

Нагадаємо, «UA: Культура» замість телеконцерту наживо в ефірі покаже фінал у форматі прямого ефіру з використанням відеозаписів виконання учасниками наживо однієї своєї оригінальної пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні.

Цьогоріч до фіналу увійшло 12 учасників зі 118 охочих, які подали заявки на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021». 

Марина Круть написала пісню «Save this world», яку заспівають у нацвідборі на дитяче «Євробачення» ті фіналісти, що виконували композиції когось із представників України на попередніх конкурсах.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться 19 грудня в Парижі в концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена. У конкурсі візьмуть участь представники 19 країн, 11 із яких брали участь у торішньому дитячому «Євробаченні» у Варшаві. В Україні конкурс транслюватиме наживо канал «UA: Культура».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду