Кандидати на посаду голови правління НСТУ взяли участь у публічних дебатах

Кандидати на посаду голови правління НСТУ взяли участь у публічних дебатах

14:35,
19 Квітня 2021
5350

Кандидати на посаду голови правління НСТУ взяли участь у публічних дебатах

14:35,
19 Квітня 2021
5350
Кандидати на посаду голови правління НСТУ взяли участь у публічних дебатах
Кандидати на посаду голови правління НСТУ взяли участь у публічних дебатах
Експерти та голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв відзначили, що кожен із кандидатів розкрився як людина та фахівець.

19 квітня в Академії суспільного мовлення на Хрещатику, 26 відбулися незалежні дебати кандидатів на посаду голови правління Суспільного мовника та обговорення діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України за останні 4 роки. Захід організували проєкт Офісу РЄ «Європейський Союз та Рада Європа працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Коаліцією РПР та Цедем.

Частина учасників взяли участь у конференції онлайн, захід транслювали українською у Facebook та англійською в YouTube.

Дебати складалися з двох частин. У першій учасники та учасниці обговорили досягнення Суспільного мовника в українському суспільстві й виклики на наступний період. У другій кандидати на посаду голови правління представляли свої програми, відповідали на питання модератора Андрія Кулакова – програмного директора ГО «Інтерньюз-Україна» та одне одного.

Дебатували чотири кандидати, які пройшли у фінал конкурсу, Віталій Докаленко, Оксана Цибуля, Микола Чернотицький та Андрій Шаповалов.

Спершу кожен із них відповів на запитання, які розкривали їх як людину, наприклад, яку музику слухають для сповнення енергії чи який літературний герой є зразком для наслідування у житті. Потім упродовж п’яти хвилин кандидати представляли свої програми та відповідали на запитання.

Голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв зазначив, що на дебатах побачив фахових людей, які готові інвестувати своє життя у розвиток Суспільного мовлення в Україні.

«Було б чудово, якби всі ці люди прийшли працювати на Суспільне і вклали свої знання у розвиток НСТУ», – сказав він.  

За його словами, Суспільне мовлення – можливо й не про рейтинги, але точно про вплив.

«Я переконаний, що усі учасники конкурсу, розуміючи це, будуть докладати всіх зусиль, щоб Суспільний мовник мав вплив і вагу. Якшо це буде, то це означає, що зміцнюватиметься демократія», –  поділився він.

За участь у дебатах кандидатам подякували консультантка Ради Європи з Великої Британії Саллі Браутон-Міцоваголова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов, Андрій Кулаков і Микита Потураєв.

У конференції також взяли участь голова правління НСТУ Зураб Аласанія, заступник директора, головний експерт з медійного права ЦЕДЕМ Ігор Розкладай, членкиня Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Тетяна Руденко та виконавчий директор Коаліції РПР Денис Денисенко.

Найближчим часом «Детектор суспільного мовлення» опублікує репортаж із дебатів.

Нагадаємо, 27 квітня наглядова рада НСТУ проведе фінальний етап конкурсу, на якому голосуватиме за голову правління НСТУ. Очільника обиратимуть терміном на 4 роки.  До фіналу конкурсу на голову правління Суспільного пройшли 4 кандидати. 

Додамо, до конкурсу на посаду голови правління НСТУ допустили 13 претендентів із 16-ти, які подали документи. 

Трансляція англійською мовою

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду