Для Суспільного на аутсорсі зніматимуть серіал «Пекельний котел» та фільм «Поверни моє ім’я»

Для Суспільного на аутсорсі зніматимуть серіал «Пекельний котел» та фільм «Поверни моє ім’я»

12:45,
9 Квітня 2021
3824

Для Суспільного на аутсорсі зніматимуть серіал «Пекельний котел» та фільм «Поверни моє ім’я»

12:45,
9 Квітня 2021
3824
Для Суспільного на аутсорсі зніматимуть серіал «Пекельний котел» та фільм «Поверни моє ім’я»
Для Суспільного на аутсорсі зніматимуть серіал «Пекельний котел» та фільм «Поверни моє ім’я»
Контент вироблятимуть за фінансової підтримки посольства США в Україні.

До кінця 2021 року для Національної суспільної телерадіокомпанії України на аутсорсі мають виробити документальний серіала «Пекельний котел» та документальний фільм із робочою назвою «Поверни моє ім’я».

Ці проєкти перемогли на мистецькому конкурсі, який проводила Національна суспільна телерадіокомпанія України за підтримки посольства США в Україні. Документи приймали з 23 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року. Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно мав складати 10 000 000 гривень. 

Документальний серіал «Пекельний котел» вироблятиме студія «Телекон», засновником і директором якої є Ігор Кобрин.

«Детектор суспільного мовлення» звернувся до студії по коментар. Наразі відомо, що «UA: Перший» уже показував документальний серіал Ігоря Кобрина. 1 вересня 2020 року на суспільному каналі відбулася прем’єра його чотирисерійного серіалу «1945». Тоді Ігор Кобрин обговорив серіал з ведучими Юрієм Макаровим і Лук’яном Галкіним.

Документальний фільм «Поверни моє ім’я» вироблятиме ТОВ «Мир і Ко Продакшн». На початку вересня 2020 року продакшн із цим фільмом брав участь у 14-му пітчингу Держкіно у категорії «Неігрові національні фільми» (документалістика). Стрічка претендувала на державну фінансову підтримку. Загальний бюджет – 1 992 478,40. Режисери фільму – Дмитро Глухенький і Нечмоня Кирило. Продюсер – Мирослав Гай. Знімальний період мав би тривати упродовж року. Тривалість – 52 хв.

«Існує група військових, задача яких є ідентифікація та евакуація загиблих військових та цивільних у зоні проведення ООС. Цей величезний тиск службових обов’язків знаходить розрядку в гуморі та оптимізмі людей, їдучи з ними в кабіні, непомітно забуваєш, який вантаж вони везуть», – анонсували на пітчингу.  У жовтні члени Експертної комісії оцінили кінопроєкти, шосте місце посів фільм «Поверни моє імʼя», проте йому так і не дали фінансування. Тепер цей фільм вироблятимуть за фінансової підтримки посольства США в Україні.

За умовами конкурсу, переможці мистецького конкурсу мають створити аудіовізуальний контент — телевізійний (документальний) фільм, телевізійний (документальний) серіал або художній ігровий серіал до 30 листопада 2021 року включно.

Рішення про переможців ухвалено Комісією з організації та проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів (контенту) юридичними особами та фізичними особами-підприємцями за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312 (протокол №7 від 05 квітня 2021 року).

Основним завданням мистецького конкурсу є створення конкурентоспроможного телевізійного продукту, збільшення кількості та якості контенту національного виробництва з урахуванням потреб цільових аудиторій суспільних телеканалів.

Нагадаємо, з 23 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року (включно) Національна суспільна телерадіокомпанія України за підтримки посольства США в Україні приймала документи на мистецький конкурс на виробництво телевізійних (документальних) фільмів і серіалів, художніх ігрових серіалів. Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно складає 10 000 000 гривень.

Фото: сайт ukrinform

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду