Олена Бондаренко сумнівається в потрібності суспільного телебачення

15:18,
23 Липня 2013
1728

Олена Бондаренко сумнівається в потрібності суспільного телебачення

15:18,
23 Липня 2013
1728
Олена Бондаренко сумнівається в потрібності суспільного телебачення
Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко вважає, що за такого розмаїття засобів масової інформації потреба в суспільному телебаченні практично дорівнює нулю.

«У цьому питанні я є великим скептиком. Поки ми обговорюємо те, яким має бути громадське телебачення в Україні, в інших країнах, що мають більший досвід демократичного устрою, ніж ми, громадські телебачення і радіомовлення занепадають. І цьому є просте пояснення: за такого величезного вибору різних засобів масової інформації потреба в суспільному телебаченні практично дорівнює нулю», – зазначила Бондаренко, яку цитує прес-служба партії.

«З іншого боку, я не можу сказати, що воно зовсім не потрібно. Громадське телебачення має своїх глядачів, які знайдуться і в Україні. Але за рейтингами українське громадське телебачення завжди програватиме таким каналам як "Інтер" і ТРК "Україна"», – додала вона.

За її словами, в суспільстві не склалася єдина думка з приводу того, хто має утримувати суспільне телебачення.

«На мій погляд, робити це має суспільство. Причому не з бюджету, а за допомогою абонентської плати. Але суспільство бажанням платити не горить і в більшості до суспільного телебачення байдуже», – підкреслює Бондаренко.

«Другий аспект полягає в тому, яким чином має формуватися наглядова рада. Позиція Кабінету міністрів і моїх колег-однопартійців полягає в тому, що він повинен формуватися з представників громадських організацій різного спрямування. Що стосується поглядів наших колег-опозиціонерів, вони дещо дивні. Пропонується створювати наглядову раду з політиків і чиновників, що суперечить суті громадського телебачення. Тільки отримавши однозначну відповідь на два цих питання, ми зможемо сформувати суспільне телебачення. Але як експерт можу сказати, що в його успішність і рейтинговість я не вірю» підсумувала нардеп.

Джерело: Главком

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ТСН
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду