НСТУ має намір укласти договір із компанією HLB Ukraine щодо проведення аудиту за 2020 рік

НСТУ має намір укласти договір із компанією HLB Ukraine щодо проведення аудиту за 2020 рік

16:04,
2 Листопада 2020
9118

НСТУ має намір укласти договір із компанією HLB Ukraine щодо проведення аудиту за 2020 рік

16:04,
2 Листопада 2020
9118
НСТУ має намір укласти договір із компанією HLB Ukraine щодо проведення аудиту за 2020 рік
НСТУ має намір укласти договір із компанією HLB Ukraine щодо проведення аудиту за 2020 рік
Компанія має провести аудит фінансової звітності АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за період із 1 січня по 31 грудня 2020 року.

Наглядова рада НСТУ вирішила визначити компанію «Ейч Ел Бі Юкрейн» (HLB Ukraine) зовнішнім аудитором для проведення аудиту фінансової звітності АТ «НСТУ» за період із 1 січня по 31 грудня 2020 року.

Таке рішення члени наглядової ради прийняли на черговому засіданні, яке відбулося 15 жовтня. Про це йдеться у протоколі засідання, опублікованому на корпоративному сайті Суспільного.

Аудит фінансової звітності має бути складений відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), в ньому повинне бути висловлення аудитором думки щодо інформації у звіті про корпоративне управління АТ «НСТУ», а також перевірки аудитором інформації про корпоративне управління АТ «НСТУ».

На корпоративному сайті Суспільного також опубліковане повідомлення про намір укласти договір про аудит фінансової звітності із суб'єктом аудиторської діяльності, який має право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Як відомо, 2 вересня НСТУ оголосила відкриті торги через систему Prozorro щодо надання бухгалтерських та аудиторських послуг (Аудит фінансової звітності ПАТ «НСТУ» за період з 01.01.2020 р. по 31.12.2020 р. та станом на 31.12.2020 р., складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та висловлення аудитором думки щодо інформації у звіті про корпоративне управління Замовника, зазначеної у пунктах 5-9 частини третьої статті 401 Закону України «Про цінні папери і фондовий ринок», а також перевірка аудитором інформації у звіті про корпоративне управління Замовника, зазначеної в пунктах 1-4 частини третьої статті 401 Закону України «Про цінні папери і фондовий ринок», з метою включення звіту про корпоративне управління та думки аудитора щодо певної інформації в ньому до річної інформації емітента цінних паперів за 2020 рік.).

Очікувана вартість – 1 320 000 грн. У тендері взяли участь шість компаній.«Ейч Ел Бі Юкрейн» спершу виступила з пропозицією 807 007 грн, а тоді опустила вартість своїх послуг до 599 999 грн. «Ейч Ел Бі Юкрейн» оголосили переможцем торгів і наразі НСТУ має намір укласти з цією компанією договір. Станом на 2 листопада договір не підписаний. Очікують від компанії обґрунтування аномально низької ціни, їхня найбільш економічно вигідна пропозиція є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону.

Мережа HLB International заснована у 1969 році, з 2007 року має офіційного представника на українському ринку, що відповідає міжнародним стандартам якості. Загалом компанія має представництво у близько 100 країнах світу.

Згідно з рейтингом ТОР-20 світових аудиторських компаній, HLB знаходиться на 12 місці в світі та на 7 місці в Європі, повідомляють на сайті організації.

Це вперше обрано компанію для проведення аудиту за рік, який ще не завершився. Джерело фінансування закупівлі є власний бюджет НСТУ (кошти від господарської діяльності підприємства), зазначено у повідомленні про про намір укласти договір про закупівлю.

Нагадаємо, на початку 2020 року аудиторська фірма «Де Візу» виграла тендер і проводила зовнішній фінансовий аудит Національної суспільної телерадіокомпанії за 2019 рік.

Як писав сайт «Детектор медіа», у березні 2018 року аудиторська кампанія «Ернст енд Янг» розпочала проводити річний фінансовий та організаційний аудит ПАТ «НСТУ»  за період з дати утворення Національної суспільної телерадіокомпанії України – з 19 січня 2017 року до 31 грудня 2017 року, який тривав 10 тижнів. Проведення аудиту від імені НСТУ фінансувало Шведське агентство з питань розвитку співробітництва SIDA.

Тоді компанія «Ернст енд Янг» після проведення аудиту НСТУ відмовилася висловити думку щодо фінансової звітності. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду