На «Євробаченні-2021» конкурсантам дозволять записувати бек-вокал

На «Євробаченні-2021» конкурсантам дозволять записувати бек-вокал

17:41,
25 Червня 2020
2856

На «Євробаченні-2021» конкурсантам дозволять записувати бек-вокал

17:41,
25 Червня 2020
2856
На «Євробаченні-2021» конкурсантам дозволять записувати бек-вокал
На «Євробаченні-2021» конкурсантам дозволять записувати бек-вокал
У попередні роки на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» солісти і бек-вокалісти мали виконувати пісні лише наживо.

Організатори «Євробачення-2021» вирішили змінити правила міжнародного пісенного конкурсу, щоб забезпечити проведення події наступного року і надалі. Зміни стосуються того, що конкурсанти зможуть використовувати запис бек-вокалу на інструментальну фонограму пісні, про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Записування бек-вокалу не є обов’язковою вимогою. Задум полягає в тому, щоб дати змогу мовникам-учасникам розробляти нові креативні ідеї, залучати меншу кількість учасників 2021 року й знизити технічне навантаження на мовника-організатора.

Правила пісенного конкурсу «Євробачення-2021» схвалила наглядова рада, — керівний орган конкурсу, і поширила серед членів ЄМС, які бажають узяти участь у події наступного року.

Новий виконавчий директор пісенного конкурсу «Євробачення» Мартін Остердаль, який замінив Йон Ола Санда, пояснив, що нові правила дозволять повернути конкурс у 2021 році.

 «Уроки цьогорічної весни навчили нас, що потрібен план на випадок всесвітньої кризи, тож ми додали відповідні зміни до правил конкурсу. Ми маємо бути гнучкими й змінювати навіть сам формат і спосіб організації події в ці складні часи. Як організатори найбільшої у світі музичної події, ми рішуче налаштовані й одностайні щодо нашої місії — повернути конкурс, обрати нового переможця й передати естафету новому мовникові-організатору. Ці елементи закладені в нашому ДНК і є частиною нашої спадщини», – сказав він.

На думку організатарів, нові правила дадуть змогу авторам і продюсерам презентувати оригінальне звучання композиції і зробить конкурс суголосним духові часу. 

Учасники самостійно вирішуватимуть, використовувати записаний бек-вокал чи ні. Дозволено поєднувати «живий» і записаний бек-вокал. Натомість усі солісти, які виконуватимуть мелодію пісні, зокрема й дублюватимуть основний вокал, мають робити це наживо як на сцені, так і поза нею на арені.

Нагадаємо, півфінали «Євробачення-2021» відбудуться 18 травня та 20 травня, фінал конкурсу – 22 травня.

На сьогодні 18 країн підтвердили, що їхні виконавці вдруге поспіль представлятимуть країну 2021 року. Переможці національного відбору-2020 гурт Go-A представлятимуть Україну на «Євробаченні-2021». У лютому 2020 року вони виграли нацвідбір з піснею «Соловей» (Solovey). Через пандемію представники від України не поїхали на конкурс, натомість взяли участь в онлайн-концерті «Євробачення: Європо, запали світло» (Eurovision: Europe Shine а Light).

Національна суспільна телерадіокомпанія України та канал СТБ заявили, що артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Згідно з правилами конкурсу гурт Go-A має написати нову пісню, з якою поїде на «Євробачення-2021». Конкурс відбудеться, як і планувалося, у Роттердамі (Нідерланди).

Зазначимо, Суспільний мовник планує транслювати «Євробачення-2021».

Фото: EBU

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду