Андрій Куликов розповів про концепцію «Громадського радіо» та безглуздість цензури

15:46,
21 Серпня 2013
1676

Андрій Куликов розповів про концепцію «Громадського радіо» та безглуздість цензури

15:46,
21 Серпня 2013
1676
Андрій Куликов розповів про концепцію «Громадського радіо» та безглуздість цензури
17 липня було оголошено новий проект громадського онлайн-мовлення – «Громадське радіо». Вже через місяць команда проекту представляє сайт і перші подкасти на ньому. Нещодавно один із ініціаторів проекту Андрій Куликов читав лекцію про сучасну журналістику, в якій частково розповів про ідеологію, на якій базується «Громадське радіо».

Як зазначено на ресурсах проекту, «Громадське радіо» – це ініціатива професійних журналістів, котрі зібралися разом, щоби створити незалежний громадський мовник. Спочатку команда планує подкастове мовлення в інтеренеті, пізніше створити онлайн-радіо і врешті мовити на власній радіочастоті.

Наразі до команди входять Наталія Соколенко, Андрій Куликов, Олеся Сакада, Сергій Андрушко, Анастасія Станко, Ірина Славінська, Володимир Корсунський, Кирило Лукеренко та Вахтанг Кіпіані.

21 серпня запустився тестовий сайт проекту, на ньому доступний подкаст із першою програмою під назвою «ГР: чому і навіщо?», де Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Леся Сакада, Володимир Корсунський, Ірина Славінська та Кирило Лукеренко також розповідають про «Громадське радіо».

Також до запуску активно готується проект громадського онлайн-телебачення hromadske.tv. Зокрема, на сторінці проекту у facebook повідомляється про проведення стратегічної сесії, де обговорювали цінісні орієнтири та критерії якості «Громадське телебачення». Проекти є дружніми: дехто з журналістів беруть участь одночасно в обох проектах, а також у них типовий дизайн логотипів.

Джерело: ВідеоТека (Телекритика)

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду