«Громадське радіо»: «Українці мають позбутися звички казати «Дай мені!»

11:46,
23 Серпня 2013
1088

«Громадське радіо»: «Українці мають позбутися звички казати «Дай мені!»

11:46,
23 Серпня 2013
1088
«Громадське радіо»: «Українці мають позбутися звички казати «Дай мені!»
21 серпня відбувся запис першого ефіру «Громадського радіо», який стане доступний на сайті проекту за день. Як записували перший випуск програми «Якщо» «Громадського радіо» – в репортажі «ВідеоТеКи».

У записі майбутньої програми взяли участь журналісти Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Сергій Андрушко та гості – журналістка й політик Ольга Герасим'юк і колишній голова Національної радіокомпанії України Віктор Набруско.

«Філософія забезпечення громади інформацією – цікавою, розумною, всебічною – звичайно, має бути пріоритетною», – акцентує на актуальності появи радіостанції Віктор Набруско.

Ольга Герасим’юк відзначила особливу роль слухачів у процесі створення суспільного мовника: «Крім доброї волі політиків, експертів, журналістів має бути також готовність суспільства».

Нагадаємо, «Громадське радіо» – онлайн-проект, про який було заявлено в липні, а в серпні вже було представлено перший подкаст на тестовому сайті. До ініціативної групи входять Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Сергій Андрушко, Анастасія Станко, Ірина Славінська, Вахтанг Кіпіані та ін. Як зазначено на сайті проекту, його завданням є «представлення у прямому ефірі такої точки зору на події в країні і світі, яка була би позбавлена грубих вад однобічності, сенсаційності, некомпетентності і не містила би прихованої реклами. ГР ставить за свою мету створення якісної і збалансованої картини подій, а не задоволення мінливих політичних смаків власників чи примітивізацію аналізу на догоду найменш вибагливої, але комерційно привабливої, аудиторії».

Джерело: ВідеоТеКа

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду