«Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті

12:36,
21 Серпня 2013
2089

«Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті

12:36,
21 Серпня 2013
2089
«Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті
Проект «Громадське радіо» запустив свій тестовий сайт hromadskeradio.org. Про це повідомив у своєму блозі на «Українській правді» Кирило Лукеренко.

«Сайт "Громадського радіо", над яким ми, його команда, працювали все літо, нарешті працює – hromadskeradio.org», – пише пан Лукеренко.

За його словами, на сайті вміщено перший подкаст «Громадського радіо», де коротко повідомляється довідкова та корисна інформація про засновників, про «Громадське радіо» 2002-05 років і Олександра Кривенка. Про тих, хто складає кістяк команди.  В записі звучать голоси деяких учасників ініціативної групи – Андрія Куликова, Наталі Соколенко, Лесі Сакади, Ірини Славінської і Кирила Лукеренка.

«Ми пояснюємо чому ми не схожі на інші радіо – бо “Громадське радіо” бере на себе зобов'язання бути максимально незалежним від влади, політиків і власників мас-медіа. Щоби створювати для вас, своїх слухачів картину подій, не спотворену свідомо на догоду іншому інтересу, ніж ретельне, структуроване і максимально повне інформування», – пише Лукеренко.

Цей подкаст, що доступний також на нашій сторінці у Facebook, на SoundCloud і «ВКонтакте», розпочинає нерегулярне мовлення «Громадського радіо» в інтернеті.

«Ми будемо додавати нові аудіо щотижня», – зазначає автор блогу.

Ініціатори громадського радіо поки що не мають фінансування, працюють як волонтери, і закликають усіх небайдужих допомогти: грошима, або надати нам безкоштовні послуги чи поділитись технікою.

«Наш тестовий сайт не ідеальний, він створювався напівпартизанськими методами, на свої власні скромні кошти і зі значною долею волонтерської допомоги. Якщо вам треба скачати файл подкасту, будь-ласка, використовуйте SoundCloud. Ми сподіваємося, що за кілька місяців зможемо розпочати більш постійне веб-мовлення на більш зручному сайті», – пише Кирило Лукеренко.

Ініціатори проекту Громадського радіо поки що не мають фінансування, працюють як волонтери і закликають усіх небайдужих допомогти – грошима, надати безкоштовні послуги чи поділитись технікою.

Джерело: Українська правда

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
hromadskeradio.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду