Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»

Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»

11:06,
17 Травня 2020
5610

Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»

11:06,
17 Травня 2020
5610
Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»
Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»
Європейська мовна спілка та нідерландські мовники NPO, NOS та AVROTROS домовилися про проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2021» в Роттердамі в концертному залі Ahoy Arena.

Місто-господар оголосили під час онлайн-концерту «Євробачення: Європо, запали світло» (Eurovision: Europe Shine а Light) 16 травня. Шоу, яке відбулося замість фіналу «Євробачення-2020» транслювали у понад 40 країнах. В Україні онлайн-концерт «Євробачення: Європо, запали світло»  транслювали наживо канали «UA: Перший» і СТБ, а також радіо «Промінь».

Ведучі Едсілія РомбліШанталь Янзен і Ян Сміт із концертної зали в Нідерландах без глядачів представили на 360-градусному LED-екрані 41 учасника конкурсу, зокрема й переможців національного відбору від України — гурт Go-A.

Усі цьогорічні учасники «Євробачення-2020» виступили під час онлайн-концерту. Вони разом зі своїх домівок виконали виконали хіт Love Shine а Light рок-гурту Katrina and the Waves з «Євробачення-1997». 

Також фанати в єдиному віртуальному хорі заспівали пісню What's another year співака Джонні Логаном, яка перемогла на «Євробачення-1980».

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Арена в Роттердамі, де у травні мав відбутися конкурс, з 17 квітня приймає пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду